Kampanie adwords

Korzystając z AdWords, zmaksymalizujesz swoje efekty bez względu na to, jakie działania SEO prowadzisz.

adwords

Kampania AdWords to płatne reklamy, wyświetlane wyłącznie ściśle określonemu gronu odbiorców. Możemy je wyznaczyć za pomocą bardzo szczegółowych dany demograficznych i geograficznych, wskazując na region, wiek, zainteresowania, płeć itp. Zawężając tak grono odbiorców, zwiększamy współczynnik konwersji, ograniczając jednocześnie koszty pustych kliknięć.

Reklamy AdWords mogą mieć postać tekstową oraz graficzną. Wyświetlane są zarówno w wyszukiwarce, jak i na stronach biorących udział w programie AdWords, czyli Google Display Network.

Kluczem do sukcesu w korzystaniu z reklam AdWords, będzie ich właściwa optymalizacja. Wymaga ona wiedzy, umiejętności i doskonałej znajomości systemu płatnych reklam, a także wiedzy dotyczącej przyzwyczajeń użytkowników Internetu. Powierzając nam to zadanie, możesz mieć pewność, że uzyskany efekt będzie satysfakcjonujący.

01

Badanie rynku

Przeanalizujemy czego potrzeba Twoim klientom, jak działa konkurencja i czego do skutecznego działania potrzebuje Twoja firma.

02

Dobór słów kluczowych

Dokładnie dobierzemy słowa i frazy kluczowe do pozycjonowania, dzięki czemu na Twoją stronę trafią wyłącznie wartościowi użytkownicy.

03

Tekst reklamowy

Przygotujemy tekst reklamy, który będzie zapadał w pamięć i wywoływał skojarzenia. Dzięki niemu sprzedasz jeszcze więcej.

04

Uruchomienie Kampanii

Zaplanujemy, przygotujemy i przeprowadzimy najskuteczniejszą kampanię reklamową, jakiej do tej pory miałeś okazję doświadczyć.

05

Monitorowanie kampanii

Będziemy na bieżąco kontrolować kampanię, sprawdzać konwersję i oddziaływanie, a w razie potrzeby wprowadzać w niej konieczne zmiany.