Popularność oprogramowania SOTE w Polsce i także na świecie

Pozycjonowanie Sote pozostawał do niedawna w czołówce liderów jeśli chodzi o rynek CMS. Jego popularność obecnie nieco spadła, ale nadal zalety są doceniane. Sklep sam w sobie jest bardzo chętnie wybierany przez sprzedawców polskich, chociażby dlatego, że jest w dalszym ciągu jednym z możliwie najlepszych systemów jeśli chodzi o kąt optymalizacji. Jest to płatny CMS. Najczęściej utrzymywany jest na serwerach twórców. Stale jest aktualizowany pod kątem rynku polskiego, a użytkownicy mają jak najbardziej dostęp do tychże uaktualnień, jeśli posiadają licencję wykupioną. Istnieje także możliwość zakupu pozycjonowanie Sote jako oprogramowania, które to będzie zainstalowane na naszym serwerze własnym.

Charakterystyka SOTE

Pozycjonowanie Sote usprawnia procesy sprzedażowe, aby zakupy w sieci były przyjemne oraz łatwe. Mamy jak najbardziej dostęp do samych kategorii produktów, ich wyszukiwarki, wyboru samych filtrów wyszukiwań czy też koszyka zamówień. Od sprzedażowej strony pozycjonowanie Sote jest łatwe stosunkowo w obsłudze, ponieważ sam administrator ma możliwość całościowego zarządzania sprzedażą, procesami księgowymi czy też obsługą zamówień. Możliwa również jest integracja z kurierskimi firmami. Można także dowolnie dodawać oraz edytować treści oraz tworzyć je.

Pozycjonowanie Sote jest przejrzyste oraz proste w obsłudze. Sote oferuje rozwijanie menu oraz także możliwość dodania wyboru oraz także personalizacji takich zamówień jak rozmiaru, koloru oraz także wielu innych dodanych dowolnie przed administratora.

W kwestii SEO jest także dobrze rozbudowany oraz także pomaga w pozycjonowaniu strony. Mamy możliwość w nim ustawienia znaczników meta globalnie dla sklepu, ale także dla każdego produktu oraz także każdej kategorii, wprowadzenia alternatyw opisów dla zdjęć. Możemy również wewnętrznie linkować, integrować z social mediami. Niezwykle ważne jest także tworzenie automatyczne mapy strony dla Google poprzez skrypt oraz nakładanie kanonicznych linków. Jednak minusem jest to, że ne mamy niestety możliwości tworzenia znaczników H1 w samych nazwach produktów.

Czym wyróżnia się SOTE pozycjonowanie?

Sote pozycjonowanie oferuje bardzo wiele rozszerzeń i funkcji możliwych do samego wykupienia jako dodatki. Pośród nich jest oczywiście integracja z Domodi czy też Homebook. Ich koszt to między 100 a 150 złotych. Część z dodatków oferowanych jest jednak darmowa. W panelu platformy mamy możliwość także konfigurowania pod potrzeby własne oraz także pod pozycjonowanie, ale jest ona o wiele mniej intuicyjna. Zaletami, które mieć mogą w co po niektórych przypadkach duże znaczenie, są obsługa oraz także techniczne wsparcie w polskim języku. Mamy także możliwość przetestowania całkowicie darmowego tegoż systemu przez czternaście dni. Jego wadą jest to z kolei to, że sam kod strony wymaga zmian dodatkowych pod SEO. Zaletą oraz jednocześnie wadą jest sam dostęp do wielu dodatków, które w większości niestety są płatne.

Dla kogo SOTE pozycjonowanie?

Sote pozycjonowanie nadaje się tak naprawdę zarówno dla małych firm, które zaczynają dopiero w Internecie swoją sprzedaż, jak i także dla firm, które to prowadzą sprzedaż na bardzo dużą skalę. Dzięki integracjom swoim sprawdza się dobrze w samej branży wyposażenia wnętrz oraz do tego w branży modowej. Panel administratora jest bardzo prosty oraz jest w miarę intuicyjny, a więc mogą zarządzać nim osoby, które z programowaniem nie są związane.

Nie musimy się obawiać o Sote pozycjonowanie ponieważ sam system jest niezwykle często aktualizowany. Jest to jego zaleta, ale jeśli się zdecydujemy na modyfikację samodzielną plików strony bez pomocy doświadczonego developera czy też osoby, która się zna na CMS, może się okazać, że sama aktualizacja nie będzie w żadnym wypadku możliwa. Tak się dzieje dlatego, że przed samym uaktualnieniem system idealnie weryfikuje zawartość plików, które są najważniejsze. Zatem gdy optymalizujemy stronę, to musimy pamiętać o tym, aby koniecznie wykonać kopie plików, zanim zmienimy je.

Dostęp do sklepu wykupuje się zawsze na podstawie licencji (serwerowa wersja) lub też usługi (wersja SaaS). Licencja kosztuje 2000 złotych netto, zaś usługa sama w sobie kosztuje 179 złotych netto na miesiąc. Istnieje również specjalny pakiet dla klientów, którzy mają wymagania szczególne. Tenże pakiet nazywa się – Soteshop Exclusive oraz kosztuje 10 000 złotych netto. W nim mamy przygotowanie indywidualne: strukturę, projekt graficzny, podstawową optymalizację oraz także banery pod pozycjonowanie.