Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie stron Bełchatów

Pozycjonowanie stron internetowych od wielu lat dominuje jako najskuteczniejsza strategia w rankingach agencji marketingowych. Nie powinno to dziwić, bo raz wypozycjonowana strona wymaga tylko podtrzymania tego efektu. Koszty są zatem najwyższe na samym początku, a później jest już tylko łatwiej. Mając do czynienia z lokalnym biznesem wstępne koszty mogą wynieść tak mało jak kilkaset złotych.

Promocja lokalnego biznesu swoim charakterem różni się nieco od marketingu większej firmy. Pozycjonowanie Bełchatów polega przede wszystkim na zadbaniu o to, aby w wyszukiwarce istniała nie tylko strona internetowa, ale też wszystkie dane powiązane z firmą i jej działalnością usługową. Wizytówka Google Moja Firma stanowi absolutną podstawę do dalszych działań w zakresie tej usługi. Dzięki niej kontakt z użytkownikami będzie sprawniejszy, a adres siedziby łatwiej dostępny. Jest ona bardzo istotna w kwestii rozbudowy wizerunku lokalnej marki. Skąd użytkownicy mają się dowiadywać co inni powiedzieli na temat naszej działalności? Właśnie z opinii widocznych w tym miejscu.

Pozycjonowanie Bełchatów działać może jeszcze w bardziej złożony sposób. Poza samą wizytówką, freelancer lub agencja marketingowa będą dbać o to, aby strona www była zaprojektowana w sposób przyjazny dla użytkownika. Tzw. crawling przez wyszukiwarkę Google pozwala na zbadanie struktury witryny i dojście do jej najważniejszych podstron. Lokalne pozycjonowanie wymaga zaplanowania treści, która będzie dopasowana do zapytań o takim charakterze. Specjaliści muszą też pamiętać o tym, aby pozycjonowanie Bełchatów było prowadzone od strony zewnętrznej. Link building powinien być prowadzony zarówno pomiędzy artykułami i opisami w naszej witrynie, jak i z serwisów ogłoszeniowych, katalogów i stron o charakterze zbiorczym (np. agregatorów).

Pozycjonowanie Bełchatów

Jak szybko możemy zaobserwować rezultaty z usługi o nazwie pozycjonowanie stron Bełchatów? To najczęściej czas od 2 do 4 tygodni. Jeśli strona nie jest jeszcze w ogóle widoczna (zaindeksowana) to po pierwszym miesiącu możemy spodziewać się obecności na dalszych stronach wyników wyszukiwania. Starsze witryny będą pozycjonowały się sprawniej, ale nie jest to regułą - wszystko zależne jest od tego w jakim stanie strona była oddana w ręce specjalistów. Pozycjonowanie stron Bełchatów powinno także obejmować przeszkolenie osób, które będą obsługiwały stronę. Niezbędne jest zrozumienie tego jak pisać artykuły i opisy tak aby były one zgodne z zasadami SEO. Ważne jest też, aby strona była zgodna z zachowaniem naszych użytkowników. Pozycjonowanie stron Bełchatów może uwzględniać dodatkową analitykę, która wskaże na charakterystyczne potrzeby klientów. Przyniesie nam to wartościowe informacje pozwalające określić na jakie podstrony postawić szczególny nacisk i gdzie czyha jeszcze niewykorzystany potencjał. Całość działań warto monitorować samodzielnie. Jeśli zlecamy pozycjonowanie lokalne komuś innemu to raporty pokażą nam faktyczną efektywność prowadzonej kampanii.