Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie Bogatynia

Przeciętna osoba myśląca o wyborze placówki usługowej sięga po smartfona, otwiera przeglądarkę i wpisuje interesującą ją frazę. Wyszukanie tego rodzaju można nazwać lokalnym, a przy okazji mobilnym. Takie połączenie tworzy przestrzeń do dynamicznego rozwoju dla współczesnych firm. Jeśli prowadzisz biznes na terenie miasta Bogatynia musisz pamiętać o ważnej dla promocji usłudze lokalnego SEO.

Pozycjonowanie Bogatynia to usługa realizowana lokalnie. Jest to proces optymalizujący widoczność firmy w sieci. Użytkownik poszukujący lokalu gastronomicznego, pensjonatu czy salonu fryzjerskiego po wpisaniu odpowiedniej frazy otrzymuje listę trafnych wyników, wśród których może się znaleźć także informacja o danych kontaktowych, adresie czy odległości placówki od miejsca pobytu.

Pozycjonowanie Bogatynia od specjalistów wymaga dbałości o dziesiątki czynników na stronie, kompleksowej analizy konkurencji, a także zastosowania odpowiednich fraz kluczowych. Optymalizacja SEO jest podstawą do dalszych działań takich jak kreacja treści na potrzeby content marketingu czy utworzenia wizytówek Google oraz NAP (name, address, phone). Wizytówka Google Moja Firma jest standardem, który umieszcza informacje o działalności na wirtualnej mapie. Wyszukiwarka mając na względzie położenie pinezki może dopasować wyniki wyszukiwania do użytkowników znajdujących się w jej pobliżu.

Gdy rozważamy kontakt w sprawie usługi jaką jest pozycjonowanie Bogatynia, możemy pomyśleć też o kwestii technicznej optymalizacji on-site (SEO). Większość stron w internecie jest odwiedzana z urządzeń mobilnych. To oznacza, że każda witryna internetowa musi być przyjazna pod względem responsywności tzn. wyświetlać treść w prawidłowy sposób na ekranach o zróżnicowanej rozdzielczości. Istotne jest również utrzymanie spójności w architekturze strony, aby osoba przeglądająca na komputerze nie miała problemu z późniejszym odnalezieniem się w wersji mobilnej.

Pozycjonowanie stron Bogatynia

Lokalna firma decydująca się na pozycjonowanie stron Bogatynia powinna mieć na uwadze koszty takiego przedsięwzięcia. Istnieje wiele agencji marketingowych, które za wykonanie takiej usługi żądają znacznie więcej niż powinniśmy zapłacić. Koszty można rozłożyć na te podstawowe oraz dodatkowe.

Za podstawowy koszt można uznać cenę samego wykonania, dodanie do serwisów ogłoszeniowych, a także optymalizację strony pod względem użytkowym (również SEO). W zależności od złożoności działalności te nie powinny nas wynieść więcej niż 1000 zł.

Dodatkowe koszty jakie zapłacimy za pozycjonowanie stron Bogatynia obejmują publikację informacji w regionalnych serwisach, prasie i kształtowanie pozytywnej opinii w mediach społecznościowych. Czasem wymagane jest tzw. zdjęcie kary (penalizacji), gdy strona całkowicie zniknie z wyników wyszukiwania.

Czy pozycjonowanie stron Bogatynia jest rzeczywiście opłacalne z perspektywy biznesowej? Okazuje się, że jest, a zwrot z inwestycji w tego rodzaju działania może wynosić nawet do 1000%. Dla pojedynczego przedsiębiorcy ma znacznie większy potencjał w porównaniu z tradycyjnym czy globalnym SEO.