Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie stron Dąbrowa Górnicza

Profesjonalne i skuteczne pozycjonowanie witryny internetowej to w dzisiejszych czasach po prostu niezbędny składnik marketingu w internecie. Bardzo często przedsiębiorcy są przekonani, że o odpowiednio wysoką pozycję strony w wynikach wyszukiwania Google niejako z zasady muszą troszczyć się przede wszystkim osoby działające w szeroko rozumianej branży e-commerce.

Oczywiście, tego rodzaju przekonanie jest jak najbardziej błędne. To prawda, że efektywny i dochodowy e-handel po prostu nie może istnieć, jeżeli nie zostało wdrożone skuteczne pozycjonowanie stron Dąbrowa Górnicza. W żadnym wypadku nie oznacza to jednak, że przedsiębiorcy działający przede wszystkim w sposób stacjonarny mogą tę kwestię traktować jako drugorzędną.

Dlaczego jednak pozycjonowanie stron Dąbrowa Górnicza jest obecnie tak istotne i z jakich powodów warto zainwestować w skuteczne pozycjonowanie naszej strony w wynikach wyszukiwania w Google? Przyjrzyjmy się tej kwestii nieco dokładniej i postarajmy się udzielić możliwie jak najbardziej wyczerpujących odpowiedzi na powyższe pytania.

Pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza - dlaczego jest nam potrzebne?

Wspominaliśmy już o tym, że profesjonalne i, co najważniejsze, efektywne pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza odgrywa wręcz ogromną rolę nie tylko w odniesieniu do branży e-commerce. Dlaczego tak się dzieje? Warto mieć świadomość faktu, że w dzisiejszych czasach klienci coraz częściej szukają określonych usług właśnie w internecie. Dotyczy to nawet takich form działalności gospodarczej, jak przykładowo prowadzenie własnej restauracji. W końcu chociażby osoby przyjeżdżające do danego miasta z zasady nie mogą wiedzieć, gdzie na przykład najlepiej zjeść smaczny posiłek lub też w jakim hotelu najlepiej będzie się zatrzymać. Tego rodzaju informacje niemal zawsze są pozyskiwane przez klientów właśnie poprzez wyszukiwanie danej usługi w Google. To właśnie z tego powodu, skuteczne pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza może przyczynić się do znaczącego polepszenia osiąganych przez naszą firmę wyników finansowych, nawet jeżeli firmą tą jest przykładowo hotel lub restauracja.

To jednak jeszcze nie wszystko. Warto pamiętać, że w dzisiejszych czasach rzeczywistość bardzo często niejako narzuca przedsiębiorcy określony model działalności biznesowej. Dotyczy to na przykład księgarni. Nierzadko dana księgarnia rozpoczyna swoją działalność z nastawieniem przede wszystkim na stacjonarną sprzedaż książek. Jednak skuteczne pozycjonowanie stron Dąbrowa Górnicza sprawia, że z czasem dochody osiągane poprzez sprzedaż online zaczynają znacząco, a nieraz nawet wielokrotnie przewyższać dochody z działalności stacjonarnej.

W ten sposób widzimy, że zadbanie o dobrą pozycję witryny naszej firmy w rankingach Google stanowi także świetną formę zabezpieczenia firmy: możliwe, że na lokalnym rynku nie znajdziemy takiej ilości klientów, jaką zakładał nasz plan biznesowy. W takim wypadku możliwe straty będzie jednak można z nawiązką zrekompensować poprzez działalność online.

Pozycjonowanie stron Dąbrowa Górnicza - czy warto wykonywać je samodzielnie?

W internecie można znaleźć naprawdę dużo różnego rodzaju poradników pt. samodzielne pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza. Bardzo często przedsiębiorcy decydują się na taki model działania skuszeni możliwością bezpłatnego poprawienia pozycji strony w wynikach wyszukiwania Google. Należy jednak mieć świadomość, że sama poprawa pozycji jeszcze o niczym nie świadczy. Niestety, wszelkie dostępne badania pokazują, że znaczenie ma tylko pierwszych 10 pozycji, które po wpisaniu danej frazy są wyświetlane przez Google. Ogromna większość użytkowników nawet nie sprawdza drugiej lub trzeciej strony wyników wyszukiwania. Stąd też poprawa pozycji naszej strony, która będzie polegać na awansie z trzeciej do drugiej dziesiątki Google tak naprawdę do niczego się nam nie przyda. Liczy się tylko TOP 10, a pozycję w pierwszej dziesiątce naprawdę trudno jest osiągnąć pozycjonując stronę samodzielnie.