Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Większość osób w internecie swoją sesję rozpoczyna od wyszukiwania. Zazwyczaj sprawdzamy dostępność produktu na portalu ogłoszeniowym, obecność danego artykułu w serwisie informacyjnym, jednak ostatecznych poleceń i rekomendacji szukamy w wyszukiwarce internetowej. Pozycjonowanie Dziwnów to okazja na dotarcie do lokalnych klientów z Dziwnowa i okolicznych miejscowości. Dowiedz się co możesz zyskać wybierając usługę lokalnego SEO.

Pozycjonowanie Dziwnów

Pozycjonowanie Dziwnów to zbiór działań, których celem jest zwiększenie widoczności biznesu pod wybranymi frazami kluczowymi - tematycznie powiązanymi z terenem tego miasta. Prowadząc mały salon urody, zakład fryzjerski czy oferując usługi hydrauliczne jesteśmy w stanie przyciągnąć znaczącą liczbę klientów z naszego miasta. Dobrze zaplanowana kampania sprawi, że zdominujemy lokalne wyniki wyszukiwania przez dostosowanie oferty firmy do potrzeb klientów.

Wybierając pozycjonowanie Dziwnów stawiamy na taktykę biznesową, która uwzględnia promocję firmy na wielu szczeblach. Każda skuteczna kampania uwzględnia działania wspierające główny cel. Niezbędna jest dbałość o czynniki związane z PR-em, linkami prowadzącymi do strony czy prowadzeniem wizytówki online. Każdy z nas wie jak łatwo zrezygnować z produktu czy usługi, gdy widzimy negatywne oceny.

Doświadczenie pokazuje, że nawet jedna sprzeczna z naszymi oczekiwaniami opinia zamieszczona w ciągu ostatnich 30 dni potrafi nas odciągnąć od wykonania zakupów. Zespół ekspertów odpowiedzialnych za pozycjonowanie lokalne na terenie miasta Dziwnów zadba o to, aby taka sytuacja nie miała miejsca, a wizytówka Google Moja Firma była wolna od spamu konkurencji i fałszywych komentarzy.

Pozycjonowanie stron Dziwnów

Widzisz, że pozycjonowanie stron Dziwnów ma potencjał, jakiego próżno szukać w innych, bardziej tradycyjnych formach reklamy? Postaw na specjalistów, którzy przeprowadzą konsultację SEO i uzgodnią jakie działania warto byłoby przeprowadzić już na samym początku. Pamiętaj, że wsparcie techniczne i zrozumienie podstawowych pojęć jest konieczne do tego, aby współpraca z agencją marketingową przyniosła realne efekty.

Na co może liczyć firma wybierająca pozycjonowanie stron Dziwnów? Przede wszystkim kompleksowy audyt, który wskaże potencjalne pole do rozwoju od strony technicznej. Analiza treści na stronie uskuteczni liczbę zaindeksowanych podstron istotnych dla prosperowania firmy. Późniejsza poprawa czynników on-site wpłynie na strukturę witryny, jej architekturę, a także sposób odbioru przez końcowego użytkownika.

Jeśli np. okaże się, że strona jest bardzo wolna przez co tracimy potencjalnych klientów to specjaliści zajmą się migracją i przeniosą stronę na szybszy serwer. Pozycjonowanie stron Dziwnów uwzględnia potrzeby klientów. Cyfrowy PR, współpraca, partnerstwo biznesowe i content marketing to istotne filary współczesnego SEO. Dodatkowe wsparcie przez działania w mediach społecznościowych zwiększy zaufanie zarówno z punktu widzenia algorytmów wyszukiwarek, jak i przyszłych odwiedzających.