Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie stron Gdańsk

Trójmiasto to obecnie jeden z najprężniej rozwijających się regionów Polski, a w Gdańsku swoje siedziby mają firmy z pogranicza wielu dziedzin, dlatego też w mieście tym warto rozpocząć pozycjonowanie strony. Należy również pamiętać, że duże nagromadzenie firm bezpośrednio wiąże się z konkurencją, z jaką przyjdzie nam się zmierzyć. W związku z tym pozycjonowanie powinno być wykonywane przez doświadczone osoby, które znają daną branżę i potrafią poradzić sobie z napotkanymi problemami.

Aby pozycjonowanie przyniosło oczekiwany skutek, konieczna jest znajomość praw rządzących Internetem, narzędzi analitycznych, czy spora dawka sprytu. Okazuje się bowiem, że większość działań musi zostać przeprowadzona w umiejętny sposób, aby Google nie wnosiło niepotrzebnych roszczeń. W związku z tym doświadczenie i profesjonalizm w pozycjonowaniu to kluczowe cechy, jakie powinny określać specjalistę w branży.

Jako Backlink24.pl możemy zapewnić, że do każdej realizacji podchodzimy w pełni profesjonalnie. Dbamy o to, aby wszystkie wymagania i potrzeby klienta zostały spełnione, gdyż to one są najważniejsze w całym procesie pozycjonowania stron. Ponadto wiemy, jak istotny jest prawidłowy wybór technik i narzędzi SEO, dlatego jeszcze przed rozpoczęciem procesu przeprowadzamy wnikliwą analizę i opisujemy założenia strategii, którą później sumiennie realizujemy.

Jednak nie boimy się też zmian. Jeżeli w trakcie prac okaże się, że efekty nie są zadowalające – nie będziemy wahać się przed modyfikacją strategii, aby osiągnąć wszystko to, co jest możliwe.

Pozycjonowanie stron Gdańsk – jakie przynosi korzyści?

Pozycjonowanie stron internetowych Gdańsk przede wszystkim pozwala poprawić widoczność firmowej strony internetowej w sieci. Dzięki temu dociera do niej znacznie więcej użytkowników, którzy zostawiając ślad po swojej wizycie, również wpływają na pozycjonowanie.

Co więcej, działania pozycjonerskie poprawiają rentowność firmy. Użytkownicy odwiedzają stronę nie tylko w poszukiwaniu informacji, ale również w celu dokonania zakupu lub podjęcia współpracy. W związku z tym czynnie przyczyniają się do zwiększenia zysków, jakie osiąga Twoja firma.

Warto również zaznaczyć, że pozycjonowanie poprawia wizerunek Twojej firmy. Dzięki wielu poprawkom, strona staje się bardziej profesjonalna, co wpływa nie tylko na postrzeganie jej, ale również Twojej firmy. Zarówno klienci, jak i konkurencja mają świadomość, że poważnie podchodzisz do swojego zadania i traktują Cię z należytym szacunkiem.

Ostatnią korzyścią, jaką omówimy, będzie fakt, że w Internecie każdy jest równy i nie ma znaczenia wielkość firmy, czy posiadane doświadczenie. W momencie, kiedy pragniesz stać się liderem w Twojej branży w Internecie – możesz to zrobić. Wystarczy jedynie podjąć odpowiednie kroki i sukcesywnie dążyć do zamierzonego celu.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Jako Backlink24.pl zawsze dokładamy wszelkich starań, aby każda realizacja przebiegała w sposób profesjonalny i maksymalnie fachowy. Klient decydujący się na współpracę z nami jest każdorazowo informowany o rozpoczęciu nowego etapu prac. Ponadto jeszcze przed rozpoczęciem realizacji przyjętej strategii wykonujemy dokładny audyt witryny i analizę potrzeb i wymagań kontrahenta. Dzięki temu możemy dokładnie określić cel pracy.

Co więcej, regularnie sprawdzamy, czy osiągamy zamierzone efekty, a także, czy są one maksimum tego, co możemy osiągnąć. W ten sposób zawsze wiemy, czy realizacja zmierza w dobrym kierunku, a także, czy osiągamy maksymalne cele.

Pozycjonowanie Gdańsk – przebieg realizacji

Mimo iż do każdej realizacji podchodzimy w pełni profesjonalnie i indywidualnie, możemy wyróżnić następujące etapy prac:

 • określenie celu realizacji,
 • analiza wymagań i potrzeb klienta, audyt witryny i dotychczasowych działań pozycjonerskich,
 • pozycjonowanie,
 • monitorowanie efektów i wykonanie raportu.

Wszystkich zainteresowanych profesjonalnym pozycjonowaniem stron w Gdańsku zapraszamy do kontaktu z Backlink24.pl. Przekonaj się o naszym profesjonalizmie już dziś i podejmij z nami współpracę!