Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie stron Gdynia

Pozycjonowanie strony w wynikach wyszukiwarek internetowych to jeden z kluczowych elementów marketingu online. To właśnie od pozycji naszej strony w wynikach Google w decydującej mierze będzie zależeć liczba klientów, którzy w przeciągu miesiąca odwiedzą naszą stronę. Oczywiście, sam fakt odwiedzin strony nie oznacza jeszcze sprzedaży, jednak bez odpowiedniego ruchu na stronie naszego biznesu jakakolwiek sprzedaż, nawet minimalna, najpewniej okaże się po prostu niemożliwa. To właśnie dla tej przyczyny takie rozwiązania, jak skuteczne i profesjonalne pozycjonowanie stron Gdynia odgrywają kluczową rolę zarówno w zakresie budowania rozpoznawalności naszej marki jak też w zakresie wyników finansowych.

Pozycjonowanie Gdynia - dlaczego jest tak ważne?

Przedsiębiorcy, zwłaszcza ci początkujący, bardzo często są przekonani, że do osiągnięcia odpowiednich wyników w zakresie sprzedaży wystarczy "dobry produkt", natomiast klienci znajdą się sami. Oczywiście, jest to przekonanie jak najbardziej błędne. Aby się o tym przekonać, wystarczy przeanalizować nasze własne nawyki zakupowe w internecie. W jaki sposób szukamy w internecie danego produktu? Przeważnie po prostu wpisujemy określoną frazę w wyszukiwarce a następnie sprawdzamy oferty stron, jakie się nam wyświetliły.

Należy więc pamiętać, że to, jakie strony będzie wyświetlać Google po wpisaniu przez użytkownika określonej frazy zależy właśnie od tego, czy uprzednio zostanie przeprowadzane odpowiednie pozycjonowanie Gdynia. To właśnie profesjonalne i skuteczne pozycjonowanie stron Gdynia decyduje o pozycji witryny internetowej naszego biznesu w sytuacji, gdy klient szuka określonej usługi lub produktu. Jeżeli nie zainwestujemy w efektywne pozycjonowanie Gdynia, nasza oferta będzie po prostu niewidoczna dla ogromnej większości potencjalnych klientów, co w oczywisty sposób będzie determinować nie tylko samą liczbę odwiedzić na naszej stronie, lecz także wyniki sprzedażowe.

Pozycjonowanie stron Gdynia - czy można pozycjonować stronę samodzielnie?

Oczywiście, pozycjonowanie stron Gdynia może być również prowadzone samodzielnie przez przedsiębiorcę a w internecie można znaleźć sporo tekstów poradnikowych dotyczących tej tematyki. W żadnym wypadku nie oznacza to jednak, że należy decydować się na działanie według tego modelu, nawet jeśli wiąże się to z pozornymi oszczędnościami. Dlaczego? Samodzielne pozycjonowanie Gdynia nigdy nie będzie tak samo efektywne, jak pozycjonowanie realizowane przez posiadających odpowiednią wiedzę specjalistów. Oznacza to, że tak naprawdę już na starcie będziemy znajdować się na znacznie gorszej pozycji, niż konkurencja, która na pewno korzysta z profesjonalnego pozycjonowania.

Należy przede wszystkim pamiętać, że sama poprawa pozycji strony w wynikach wyszukiwania Google tak naprawdę niewiele znaczy, tj. fakt, że nasza strona awansuje z miejsca 17 na 15 przy wpisaniu określonej frazy nie będzie mieć większego znaczenia. Wszystko przez to, że dla ogromnej większości użytkowników liczy się tylko TOP 10 wyświetleń Google. Druga lub trzecia strona wyników wyszukiwania jest przez klientów sprawdzana bardzo rzadko.