Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie stron Gliwice

Jeśli zastanawiasz się nad prowadzeniem biznesu w internecie albo posiadasz już własną stronę internetową, ale chcesz zaistnieć w sieci to pozycjonowanie Gliwice będzie właśnie dla Ciebie. Z wyszukiwarki google korzysta ponad 20 milionów użytkowników, a z internetu korzystamy niemal codziennie, wyszukując informacje dotyczące lokalizacji sklepów, przepisów czy dokonujemy internetowych zakupów. Pozycjonowanie stron Gliwice pozwoli Ci więc znaleźć się na szczycie list wyszukiwania i przyciągnąć potencjalnych klientów.

Warto wiedzieć, że wyniki wyszukiwania dzielą się na organiczne i płatne. Interfejs widoczny po wpisaniu w wyszukiwarkę określonej frazy różni się również od rodzaju biznesu - inaczej wyświetlać się będą sklepy czy strony ogólnokrajowe, a inaczej biznes lokalny. Pozycjonowanie Gliwice obejmuje obie części kampanii marketingowej. Bowiem tylko w taki sposób jesteśmy w stanie wypracować najlepsze rezultaty. Ale czym te wyniki się różnią?

Wyniki płatne to tzw. reklamy. Za każde wybrane przez nas słowo kluczowe, dzięki któremu potencjalny klient trafi na naszą stronę, będziemy musieli zapłacić. Za to nasza strona znajdzie się na samej górze wyników wyszukiwania, w sekcji płatne reklamy. Pozycjonowanie stron Gliwice pomoże Ci dobrać odpowiednie słowa kluczowe, również te z długiego ogona, tak aby jak najlepiej odpowiadać na zapytania użytkowników. Zbadamy konkurencję, ale spytamy Cię również o Twoje cele i grupę docelową. Jednak dzięki tym działaniom zaczniesz odnosić większe sukcesy, zwiększysz konwersję, podniesiesz ilość czytelników na blogu czy osiągniesz wyższe zyski ze sprzedaży.

Organiczne wyniki wyszukiwania są darmowe. Pozycja witryny w wyszukiwarce zależy od dopasowania treści witryny do poszukiwań użytkownika, a także od nasycenia słowami kluczowymi oraz wartością merytoryczną. Pozycjonowanie Gliwice zajmie się także Twoim zapleczem oraz szybkością ładowania witryny, co również może wpłynąć na Twój status w wynikach google. Pamiętaj jednak, ze raz wypracowane efekty nie obowiązują zawsze i cały czas trzeba nad nimi pracować

Pozycjonowanie stron Gliwice

Co jeszcze, oprócz słów kluczowych, wpływa na kolejność stron w wyszukiwarce? Po pierwsze jest to zawartość witryny. Musi być ona unikatowa i nie powielać treści z innych sklepów, stron czy blogów. Pozycjonowanie stron Gliwice zadba o to, korzystając z zestawu narzędzi i pracowników z doświadczeniem, którzy na marketingu internetowym zjedli zęby. Zadbamy również o ilość odnośników do strony, czyli tak zwane zaplecza, na których również muszą pojawić się artykuły z zawartością merytoryczną. Konieczne stanie się sprawdzenie, jak strona ładuje się na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony czy tablety. Według nowych praktyk google witryny responsywne, czyli takie których rozdzielczość dopasowuje się do ekranu urządzenia, na których są wyświetlane, są umieszczane wyżej w wynikach wyszukiwania niż witryny, które tej funkcjonalności nie mają. Ważna będzie także optymalizacja kodu html oraz obecność w mediach społecznościowych.

Jakie konkretne korzyści daje nam pozycjonowanie?

Na pewno czytaliśmy wielokrotnie o czymś takim jak pozycjonowanie Gliwice. Jednak najczęściej nie zdajemy sobie sprawy z tego jakie korzyści tego rodzaju promocja naszej firmie przyniesie? Bardzo często się zastanawiamy także dlaczego pozycjonowanie Gliwice jest tak bardzo popularne oraz dlaczego jest to jedno z najważniejszych działań promocyjnych? Musimy poznać wszelkie zalety pozycjonowania. Na pewno dzięki pozycjonowaniu zapewnimy sobie wzrost widoczności i to nie tylko na frazy kluczowe. Pozycjonowanie Gliwice zapewni nam odpowiednią optymalizację. Przekłada się ona na pozycje jakże wysokie nie tylko haseł promowanych, ale także fraz o których mówi się frazy długiego ogona. Są to z reguły doprecyzowane zapytania czy też zapytania nietypowe, które wpisywane mogą być przez mniej czy też przez bardziej świadomych użytkowników. Pozwala to nam na obecność serwisu na naprawdę wiele zapytać, które generować będą w stanie cały ruch użytkowników.

Pozycjonowanie Gliwice

Pozycjonowanie stron Gliwice pozwoli nam na dotarcie do dużo większej liczby klientów potencjalnych. Zależnie od serwisu będziemy mogli się pozycjonować od kilka, a nawet do kilkuset fraz. Są one wyszukiwane przez użytkowników sieci. Te mniej i bardziej hasła konkurencyjne przynieść mogą dużo większy wzrost samej liczby odwiedzin naszej strony. Co więcej musimy mieć świadomość, że większa liczba użytkowników zawsze się przekłada na zakup produktów czy też zapytania dotyczące usług oferowanych. Działania promocyjne odpowiednie jak właśnie pozycjonowanie stron Gliwice pozwolą nam na dotarcie do użytkowników zupełnie innym kanałem, a niżeli wyszukiwarka. Podczas samego procesu pozycjonowania umieszczane są informacje o firmie naszej jak i także o zakresie działalności w serwisach zewnętrznych, które są odwiedzane również przez użytkowników. Przejścia takie z innych witryn to szansa kolejna na zwiększenie samej konwersji. Pozycjonowanie stron Gliwice pozwoli nam także na dotarcie do klientów potencjalnych. Świadomość klienta na temat konkretnego produktu czy też usługi może być naprawdę różna. W związku z tym dobór kluczowych słów na początku procesu pozycjonowania ma bardzo duże znaczenie. Sięgnąć warto po frazy urozmaicone. Frazy te będą wyszukiwane przez świadomych konsumentów, ale także takie, które zastosować mogą odbiorcy z dużo mniejszą wiedzą. Oferta ta dzięki temu będzie docierać do każdej grupy klientów. Okazuje się, że topowe pozycje nam dają nie tylko sam wzrost ruchu czy też liczby zapytać, ale także pozwalają na wyprzedzenie konkurencji w branży. Im więcej kluczowych słów w wynikach właśnie wyszukiwarki, tym znacznie większe zaufanie do danego serwisu. Użytkownicy utożsamiać będą dany serwis z produktami, usługami jak i także dodatkowo zapamiętują bez problemu adres czy też nazwę firmy. To generuje bezpośrednie wejścia dodatkowe. Rozpoznawalność w sieci daje nam możliwość zostania liderem oraz możliwość rozwijania swojego biznesu.