Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Widoczność w sieci to dziś konieczność. Niezależnie od wielkości i zakresu działań firma powinna mieć swoją własną internetową, która będzie promowała działalność danego biznesu. Lokalne SEO jest sposobem na pozyskanie klientów ze swojego miasta i okolic. Pozycjonowanie Gniezno pozwoli dotrzeć do klientów zdecydowanych i gotowych na skorzystanie z oferowanego produktu lub usługi.

Pozycjonowanie Gniezno

Posiadasz własną stronę firmową, ale działasz raczej w trybie offline? Chcesz wykorzystać internet do odnalezienia nowych klientów i jednocześnie oszczędzić na tradycyjnej reklamie? Pozycjonowanie Gniezno to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zbudowanie świadomości marki w Gnieździe i okolicach tego miasta. Daj poznać się bliżej i już w ciągu kilku zyskaj nowych odwiedzających, którzy w krótkim czasie staną się lojalnymi klientami.

Jak pozycjonowanie Gniezno może pomóc firmie? Dla jakiego rodzaju firm jest przeznaczone? To usługa ukierunkowana na pozycjonowanie stron w wyszukiwarce internetowej Google przy użyciu słów kluczowych z odpowiednim przyrostkiem tj. "nazwa produktu/usługi" + "miasto/nazwa dzielnicy". Takie słowa kluczowe cechuje mniejsza liczba miesięcznych wyszukań, ale jednocześnie mniejsze nasycenie i bardziej określona intencja. W praktyce oznacza to wyższy współczynnik konwersji, wyższą liczbę transakcji czy umówionych spotkań. Wszystko dzieje się w obrębie danego regionu, dlatego jest to usługa dostosowana do charakteru lokali gastronomicznych, zakładów mechanicznych i lokalnych przedsiębiorców preferujących formę współpracy w świecie offline.

Pozycjonowanie Gniezno powinno być usługą spersonalizowaną i dostosowaną do potrzeb zamawiającego. Działania powinny zostać rozpoczęte na podstawie przesłanego briefu, a następnie domówione wraz z wykonawcami usługi pozycjonowania. Na rynku dostępne są różne sposoby rozliczania, jednak najpopularniejszym jest ten na zasadzie comiesięcznego abonamentu.

Pozycjonowanie Gniezno już w ciągu kilku tygodni umożliwia obserwację napływu nowych odwiedzających. Osoby poszukujące usługi w obrębie danego miasta będą świadome o istnieniu firmy. Umiejętnie zaprojektowana strona www pomoże użytkownikowi podjąć wybór czy rzeczywiście powinien skorzystać z naszej usługi.

Pozycjonowanie stron Gniezno

Pozycjonowanie stron Gniezno to unikalny sposób reklamy usługi, który pod względem zwrotu kosztu inwestycji jest znacznie wydajniejszy od tradycyjnej, nachalnej promocji. Dzięki SEO lokalna firma będzie rozwijać się stopniowo bez potrzeby ciągłego dopłacania i zwiększania budżetu. Wydatki w tym przypadku stoją na stałym poziomie.

Wysoka pozycja, jaką można osiągnąć przez pozycjonowanie stron Gniezno przekłada się nie tylko na polepszone wyniki sprzedażowe. To również okazja na zaprezentowanie się od lepszej strony. Innowacyjny blog, kompendium wiedzy czy unikalna prezentacja oferty edukująca użytkownika stwarzają pole do pomyślnego wykreowania wizerunku marki.

Pozycjonowanie stron Gniezno jest gwarancją witryny dopracowanej od strony optymalizacyjnej oraz PR-owej. Wykorzystane techniki sprawią, że strategia biznesowa lokalnej firmy stanie na wyższym poziomie przewyższając wielokrotnie działania konkurencji.