Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Nie wiesz, w jaki sposób stać się widocznym w sieci? Co zrobić, by ilość Twoich klientów czy czytelników na blogu wzrosła? Nie martw się. Pozycjonowanie stron Inowrocław to idealne rozwiązanie, by podnieść swoją pozycję w wyszukiwarce. Wielu z nas korzysta z internetu prawie codziennie, wpisuje słowa kluczowe w wyszukiwarki czy korzysta z mediów społecznościowych. Dlatego kluczem to zdobycia wysokiej ilości nowych klientów jest znalezienie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Nie satysfakcjonują nas kolejne zakładki, wiemy bowiem, że mało osób tam zagląda. Sprawdź, jak działa pozycjonowanie Inowrocław i nie wahaj się skorzystać z naszych usług.

Pozycjonowanie Inowrocław

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dokładnie analizujemy historię Twojej witryny, sprawdzamy witryny linkujące oraz stan techniczny strony. Dzięki temu na wstępie mamy już prawidłowy ogląd Twojej sytuacji i możemy wybrać dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Dlatego pozycjonowanie Świdnica nie ma określonego cennika, wszystko zależy od specyfiki Twojej branży, okresu świadczenia usług na rynku czy konkurencji. Ale nie musisz się niczego obawiać. Wycenimy i dopiero wtedy będziesz mógł podjąć decyzję na temat tego, jakie działania powinny zostać przeprowadzone. Zapytamy Cię również o Twoje cele biznesowe oraz omówimy z Tobą niezbędne i najbardziej dopasowane słowa kluczowe, również te oparte o lokalny biznes oraz frazy z długiego ogona. Będziesz miał pewność na każdym etapie współpracy, że wszystko idzie po Twojej myśli.

Pozycjonowanie stron Świdnica za pomocą profesjonalnych narzędzi pomoże Ci w określeniu i wybraniu najbardziej skutecznych słów kluczowych. To dzięki nim użytkownicy internetu będą mogli Cię szybko znaleźć i skorzystać z Twoich usług. Zadbamy, by frazy były rozmieszczone równomiernie w tekście, w tytułach oraz nagłówkach tekstu. Stworzymy dla Ciebie także optymalny opis meta description, który również jest wysoko punktowany przez wyszukiwarkę. Nie będziemy jednak dążyć do upychania fraz wszędzie, gdzie się da. Może to bowiem przynieść odwrotny skutek do zamierzonego.

Pozycjonowanie stron Inowrocław

Niezwykle ważne w prowadzeniu lokalnego oraz ogólnokrajowego biznesu jest responsywność strony. Wiele firm to właśnie od niej rozpoczyna kreowanie swojego wizerunku w sieci. Pozycjonowanie stron Świdnica sprawdzi, jak Twoja witryna ładuje się na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety, a jeśli jakość nie będzie satysfakcjonująca, zasugerujemy najbardziej optymalne rozwiązanie. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza dla firm na rynku lokalnym, gdyż większość użytkowników szukających firmy w swoim otoczeniu, używa właśnie smartfonów.

Oprócz tego zbadamy przejrzystość i szybkość ładowania witryny. Pozycjonowanie Świdnica skróci niepotrzebne i nieczytelne linki, uprości również kod html. Zmniejszymy także wielkość obrazków i zdjęć na stronie (o ile zajdzie taka potrzeba), tak by strona szybciej się ładowała, a współczynnik odrzuceń się zmniejszył. To wszystko przyczyni się do zwiększenia Twojej widoczności w sieci.