Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Czy zdajesz sobie sprawę, że wysoka pozycja w wyszukiwarce może zdziałać cuda? Zwłaszcza w przypadku biznesu prowadzonego w określonym regionie czy mieście. Bowiem osoby wyszukujące restauracji, zakładów fryzjerskich, mechaników samochodowych czy innych lokalnych firm, naprawdę chcą skorzystać z danej usługi, a nie tylko zobaczyć jak wygląda ich cennik. Pozycjonowanie Jastarnia zajmuje się właśnie tą dziedziną marketingu internetowego. Dzięki kompleksowo podjętym działaniom z zakresu optymalizacji witryny i jej treści, zwiększysz ilość swoich klientów, co wpłynie pozytywnie na ostateczny wynik ze sprzedaży. Pozycjonowanie stron Jastarnia daje prawdziwe rezultaty. Sprawdź, na jakiej zasadzie to działa.

Pozycjonowanie Jastarnia

Wyobraź sobie, że jesteś na spotkaniu ze znajomym. Rozmawiacie o jedzeniu i nagle dopada was głód. Szukacie więc w okolicy restauracji z ciekawym, smacznym i przystępnym cenowo jedzeniem. Jeśli nie znacie okolicy, skorzystacie z wyszukiwarki. Pozycjonowanie Jastarnia sprawi, że właśnie na takie konkretne wyniki wyszukiwania Twoja firma wyświetli się w rankingu top 3. Dzięki temu Twoi potencjalni klienci będą mogli Cię łatwiej znaleźć, w dodatku od razu będą mogli się z Tobą skontaktować, wysłać mail i zadzwonić, a nawet dostaną wskazówki dotyczące dojazdu. A to wszystko dzięki pozycjonowaniu lokalnemu.

Dobór słów kluczowych w oparciu o regionalne czy miastowe wyniki wyszukiwania jest proste. Wystarczy do fraz najczęściej wykorzystywanych przez Twoich klientów dołożyć nazwę miasta czy obszaru, na których świadczysz swoje usługi czy sprzedajesz produkty. Pozycjonowanie stron Jastarnia, czy innych miejscowości, jest z reguły tańsze od pozycjonowania na rynku ogólnokrajowym. Dzieje się tak dlatego, że na rynkach lokalnych istnieje znacznie mniejsza konkurencja. A to oznacza tyle, że łatwiej jest się przebić i objąć jedną z wyższych pozycji w rankingu generowanym przez wyszukiwarki.

Pozycjonowanie stron Jastarnia

Oprócz ustalenia słów kluczowych, którymi posługują się klienci szukający Twoich produktów czy usług, istotna stanie się optymalizacja witryny. Pozycjonowanie stron Jastarnia skupi się na tym, czy strona jest responsywna, tzw. czy dobrze wyświetla się na wszystkich urządzeniach. Musisz wiedzieć, że osoby wyszukujące informacje o lokalnych przedsiębiorstwach najczęściej posługują się smartfonami, musisz więc już na etapie pierwszego projektu witryny zadbać o jej responsywność. W innym przypadku strona może być nieczytelna dla użytkowników, co skutkować będzie zwiększającym się współczynnikiem odrzuceń. A to w konsekwencji przełoży się na obniżenie Twojej pozycji w wyszukiwarce.

Dodatkowo, jeśli świadczysz swoje usługi w wielu regionach, np. w całym województwie, konieczne będzie stworzenie osobnych podstron dla każdego regionu. Pozycjonowanie Jastarnia zajmuje się dopasowaniem konkretnych zwrotów do konkretnych podstron, a także linkowaniem zewnętrznym oraz skracaniem linków i upraszczaniem kodu html, tak by były przyjazne dla użytkowników oraz robotów wyszukiwarek.