Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Firmy prowadzące swoją działalność gospodarczą na terenie Jastrzębia-Zdroju coraz częściej decydują się na mocniejszą promocję i reklamę swojego biznesu w internecie. Bez tego można dziś praktycznie zapomnieć o coraz większej liczbie klientów i płynnym docieraniu do nowych rynków zbytu. Od czego zacząć pozycjonowanie firmowej strony internetowej lub e-sklepu?

Pozycjonowanie Jastrzębie-Zdrój

Większość małych firm na początku swojej przygody z promowaniem się w internecie szuka często jak najtańszych specjalistów zajmujących się taką dziedziną, jak pozycjonowanie Jastrzębie-Zdrój. Wielu z nich myśli, że wybierając usługę maksymalnie tanią, będzie mogło dzięki temu zaoszczędzić i szybko wybić się w wynikach wyszukiwania Google tak, by zająć w nich czołowe miejsca. Niestety z czasem okazuje się, że było to błędne podejście. Za promowanie stron w wyszukiwarkach biorą się bowiem nie tylko rzetelne firmy, które zajmują się tym od lat, ale i domorośli pozycjonerzy nie mający tak naprawdę wiedzy w tym temacie. Profesjonalne pozycjonowanie stron Jastrzębie-Zdrój jest usługą kosztowną, co wcale nie znaczy, że musi być ona bardzo droga. Wystarczy w tej dziedzinie znaleźć odpowiednich fachowców i wybrać mądrze, ale bez zbytniego oszczędzania na tym koszcie. Niska cena w tym przypadku powinna wzbudzić czujność. Na jakie rzeczy zwrócić uwagę, gdy wybiera się firmę z kategorii pozycjonowanie Jastrzębie-Zdrój? Przyjrzyjmy się niżej tym czynnikom.

Pozycjonowanie stron Jastrzębie-Zdrój

Po pierwsze usługę z kategorii pozycjonowanie stron Jastrzębie-Zdrój należy dokładnie sprawdzić i omówić z wybraną firmą. Czy udziela ona gwarancji na uzyskanie w określonym czasie np 3-9 miesięcy jednej z pozycji w TOP 10 w Google? Czy można podpisać z firmą umową uwzględniającą szczegółowy zakres jej działań? Czy firma ma doświadczenie w pozycjonowaniu naszej branży? To ważne pytania, ponieważ agencja marketingowa, która np. od lat wykonuje pozycjonowanie stron Jastrzębie-Zdrój dla firm budowlanych, niekoniecznie będzie miała odpowiednie zaplecze seo do pozycjonowania sklepu internetowego z ziołami, zabawkami czy spożywką.

Aby dobrze zacząć współpracę z nową firmą zajmującą się działaniami w zakresie pozycjonowanie Jastrzębie-Zdrój należy również ściśle określić potrzeby i oczekiwania, jakie co do takich prac ma firma i jej właściciel. Czy zależy nam na szybkim, ale krótkim pozyskaniu pozycji odpowiedniej do jakiejś jednorazowej akcji reklamowej czy sprzedażowej, czy też może większe znaczenie ma stałe utrzymywanie się przedsiębiorstwa, jego oferty i e-sklepu w topowych miejscach Google? Wszystkie te czynniki, jeśli zadba się o nie na samym początku będą miały duże znaczenie dla efektywności całej kampanii prowadzonej później wokół pozycjonowania strony. Ty należy również dodać, że efekty pozycjonowania stron nie pojawiają się od razu i będą one rosły wraz z upływem czasu - jest to również związane z konkretnymi wytycznymi algorytmów google, których nie można przyspieszyć i do których każda firma seo musi się dostosować.