Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Wysoka pozycja witryny w wyszukiwarce stanowi podwaliny do budowania internetowego biznesu. Bowiem to dzięki niej jesteśmy w stanie zwiększyć sprzedaż, poszerzyć liczbę czytelników na blogu czy podwoić współczynnik konwersji. Jednak żeby znaleźć się w rankingu top 10, na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, potrzeba sporo pracy. Pozycjonowanie Jaworzno zrobi to za Ciebie. Dzięki naszym usługom w profesjonalny sposób zaistniejesz w internetowym świecie. Sprawdź pozycjonowanie stron Jaworzno i zobacz, co możesz zyskać.

Pozycjonowanie Jaworzno

Nie obiecujemy natychmiastowych efektów. Wiemy, że na wysoką pozycję w sieci trzeba zapracować. Zwłaszcza jeśli Twoja strona nie ma zbyt długiej historii i wielu treści oraz linkowania zewnętrznego. Dlatego pozycjonowanie stron Jaworzno rozpoczynamy od szczegółowej analizy Twojej witryny pod kątem optymalizacji. Sprawdzamy jak wyświetlają się teksty, nagłówki oraz obrazki na różnych wyświetlaczach i w różnych rozdzielczościach, zwłaszcza w przypadku urządzeń mobilnych. Wiemy bowiem, że przejrzystość i responsywność to cechy, które przyczyniają się do wyższej oceny strony przez wyszukiwarkę. Oprócz tego jako pozycjonowanie Jaworzno zajmujemy się optymalizacją kodu html, a także skracaniem adresów. Niwelujemy niepotrzebną na stronie treść oraz zmniejszamy rozmiar wrzucanych na witrynę zdjęć i wektorów.

Zajmujemy się zarówno stronami prostymi, typu one-page, jak bardziej skomplikowanymi, niezależnie od tego jakie usługi świadczysz czy co sprzedajesz. Profesjonalnie podchodzimy do każdego zlecenia i nie ustępujemy dopóki nie osiągniemy założonych przez Ciebie celów.

Pozycjonowanie stron Jaworzno

Niezwykle ważną rolę w internetowym biznesie odgrywają słowa kluczowe. Jako firma, do których głównych obowiązków należy pozycjonowanie stron Jaworzno, przeprowadzamy szczegółowe analizy słów kluczowych, również tych z długiego ogona, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyróżnić Twój sklep, blog czy forum spośród konkurencji. Używamy różnych narzędzi do wyszukiwania najbardziej popularnych fraz, sprawdzamy także słowa kluczowe wykorzystywane przez Twoją konkurencję. Robimy to z pasją zarówno w wynikach organicznych jak i płatnych. Zdajemy sobie sprawę, że tylko obie kampanie połączone razem mogą dać Ci najbardziej satysfakcjonujące efekty.

Pozycjonowanie Jaworzno w zakresie organicznych wyników wyszukiwania polega na takim dopasowaniu słów kluczowych, by odpowiadały one na potrzeby i pragnienia użytkowników. Nie obowiązuje tu jednak zasada im więcej tym lepiej, może ona bowiem przynieść skutek odwrotny do zamierzonego. Trzeba skupić się na ich racjonalnym rozmieszczeniu, nie tylko w tekście, ale także nagłówkach czy opisie meta description. Natomiast pozycjonowanie płatne polega na wykupieniu kampanii reklamowej, co pozwoli na pojawienie się witryny na samej górze lub na samym dole na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Płacimy za wykupione słowo kluczowe za każdym razem, gdy ktoś kliknie w nasz link. Taka kampania jest najbardziej przydatna w początkowym etapie prowadzenia biznesu, ale potem może stanowić ciekawe uzupełnienie darmowej strategii.