Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie Karpacz

Promocja firmy jeszcze przed laty wydawała się wyjątkowo prosta. Wystarczyło zamieścić o sobie informacje w internecie, opublikować artykuł w gazecie i pamiętać o przyjaznej obsłudze klienta. Obecnie działania te wymagają znacznie większej skali i obeznania w znacznie większej liczbie mediów. Klienci dziś są wszędzie, a konkurencja stale rośnie, bo na rynku pojawiają się tysiące nowych biznesów. Chcąc zaistnieć lokalnie możemy wykorzystać pozycjonowanie lokalne.

Pozycjonowanie Karpacz jest rodzajem SEO lokalnego, które polega na optymalizacji witryny w taki sposób, aby polepszyć jej prezencję online w momencie, gdy klient poszukuje biznesów lokalnych - w tym przypadku z Karpacza. Rozpowszechnienie informacji o działalności na mapach, w mediach społecznościowych jest kluczowe do tego, aby dotrzeć do większej liczby klientów ze swojego miasta. To skuteczna metoda na zwiększenie świadomości o marce wśród turystów i osób niezaznajomionych z działalnością firmy.

Jeśli myślisz tak jak większość osób poszukujących restauracji, szkoły czy np. serwisu naprawczego to w wyszukiwarkę najpewniej wpisujesz hasło w postaci "nazwa produktu" + "blisko mnie" lub "nazwa miejscowości". Pozycjonowanie Karpacz pozwala w łatwy sposób dotrzeć do wszystkich korzystających ze smartfonów, którzy w Karpaczu są głodni, spragnieni wypoczynku czy potrzebują specjalistycznego wsparcia.

Wybierając pozycjonowanie Karpacz możesz uniknąć zmagań z regularnym SEO, które częściej niż rzadziej związane jest z kosztami liczonymi w setkach tysięcy. W sposób organiczny przez użycie adekwatnych słów kluczowych, polepszenie wydajności witryny i jej projektu specjaliści pomogą Ci dojść do osób z wybranego przez Ciebie obszaru geograficznego.

Pozycjonowanie stron Karpacz

Nowoczesna technologia stanowi podwaliny dla usługi jaką jest pozycjonowanie stron Karpacz. Smartfony są obecnie źródłem 90% klientów korzystających z lokalnie sprzedawanych usług. Tylko niektórzy z nas decydują się na zakupy z polecenia czy np. przy okazji przechadzając się po galerii handlowej. Bez wcześniejszej informacji z wyszukiwarki większość biznesów zwyczajnie dla ludzi nie istnieje.

Skuteczność zoptymalizowanej strony przez pozycjonowanie stron Karpacz wzrasta nawet o kilkaset procent. Dopracowana i dostosowana do urządzeń mobilnych strona w 70% już po jednej godzinie od momentu jej wyświetlenia przekłada się na wizytę w lokalnej placówce. Nie powinno to dziwić, bo te same statystyki pokazują, że 80% z nas korzysta z technologii przed zdecydowaniem się na zakupy.

Pozycjonowanie stron Karpacz to usługa kompleksowa. Lokalne SEO pozwala zainicjować kontakt z marką, poznać informacje o niej, a w ostateczności doprowadzić do spotkania. W ramach kampanii tego rodzaju firma otrzymuje wizytówkę Google Moja Firma, własną pinezkę na mapach, jak i optymalizację kodu strony pod tym kątem w wyszukiwarce. Pozwala to nie tylko na odnalezienie firmy, ale też szybkie zaznajomienie z godzinami otwarcia, numerem telefonu, kategorią działalności i zdjęciem poglądowym produktu.