Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie stron Katowice

Pozycjonowanie stron to szereg czynności mających na celu podniesienie pozycji strony w wyszukiwarce i zwiększenie liczby regularnych odwiedzin. Co więcej, wzrostowi ulegają również osiągane przez firmę zyski. Dzieje się tak za sprawą tego, że znaczna część użytkowników decyduje się podjąć z nami współpracę, lub dokonać zakupu produktów. Jakie, poza tym, korzyści przynosi pozycjonowanie? Ile kosztuje?

Pozycjonowanie stron Katowice – lokalne korzyści

Pierwszą, najważniejszą korzyścią pozycjonowania stron w Katowicach, jest fakt, że realizując proces Twoja strona stanie się bardziej profesjonalna zarówno w oczach klientów, jak i kontrahentów. Dostosujemy posiadaną przez Ciebie witrynę do aktualnie obowiązujących standardów, a także poprawimy jej wygląd, co doceni każdy odwiedzający.

Ponadto dzięki pozycjonowaniu staniesz się lokalnym liderem w swojej branży. Podczas realizacji procesu wykorzystujemy najlepsze techniki SEO, dzięki którym po wyszukiwaniu wybranej frazy kluczowej użytkownikowi wyświetli się Twoja strona. Dodatkowo musimy zaznaczyć, że Twoja wizytówka pojawi się również w mapach Google, co również ma swoje zalety. Podstawową jest fakt, że każdy będzie mógł w szybki sposób dotrzeć do Twojej firmy.

Pozycjonowanie stron charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Już po niewielkiej inwestycji zauważysz znaczące zmiany w funkcjonowaniu swojego biznesu. Co więcej, wraz z biegiem czasu pojawi się znaczący zwrot w postaci nowych klientów, co również należy traktować jako zaletę.

Pozycjonowanie stron w Katowicach – kto powinien wykonać?

Pozycjonowanie warto zlecić doświadczonej osobie. Proces ten na każdym etapie wymaga wiedzy i doświadczenia, ponieważ nawet najmniejszy błąd może przysporzyć nie lada problemów. Pierwszym z nich może być spadek w indeksie wyszukiwarki. Może się to zdarzyć zarówno pod wpływem niedopatrzeń, jak i błędów innego typu, dlatego należy się ich bezwzględnie wystrzegać.

Wybierając wykonawcę usługi, zwróć również uwagę na portfolio i referencje. Elementy te bezpośrednio świadczą o oferowanej przez firmę jakości. W portfolio odnajdziesz wszystkie zrealizowane projekty. Będziesz mógł je przeanalizować i sprawdzić, jak się rozwijają. Z kolei referencje to opinie dotychczasowych klientów przedsiębiorstwa. One również są niezwykle istotne, dlatego przeczytaj je dokładnie i nie wahaj się nawet skontaktować z wybranymi kontrahentami.

Ostatnim elementem, który warto sprawdzić przed podpisaniem umowy o współpracy, jest cena. Porównaj cennik przedsiębiorstwa z innym, aby móc oszacować, czy stosunek jakości do ceny wybranego wykonawcy plasuje się na odpowiednim poziomie. Jest to niezwykle ważne, ponieważ wielu specjalistów znacząco przecenia swoje możliwości i okazuje się, że oferują zbyt mało w stosunku do wysokiego wynagrodzenia.

Pozycjonowanie stron Katowice – jak to działa?

Podczas realizacji wykorzystujemy szereg zaawansowanych technik, dzięki którym posiadana przez Ciebie strona internetowa pnie się w górę w lokalnych wynikach wyszukiwania. Korzystamy nie tylko z fraz kluczowych o charakterze lokalnym, ale również portali informacyjnych, społecznościowych, czy forów tematycznych i lokalnych. Odpowiednia koordynacja wcześniej zaplanowanych działań pozwala na osiągnięcie jak najlepszych efektów.

Ponadto w trakcie prac regularnie dokonujemy audytu, dzięki któremu jesteśmy w stanie oszacować kierunek działań, a także ich skuteczność. W razie konieczności możemy również dokonać modyfikacji strategii, czy wszelkich działań, dzięki czemu zawsze mamy pełną kontrolę nad procesem pozycjonowania.

Pozycjonowanie Katowice – czy warto?

Zdecydowanie tak. Pozycjonowanie stron pozwala znacząco podnieść pozycję firmy, a także poprawić widoczność strony w sieci. Ponadto dzięki pozycjonowaniu możliwe jest zwiększenie zysków firmy, a także liczby stałych klientów. Należy jednak pamiętać, aby wszelkie działania pozycjonerskie wykonywane były przez specjalistę, ponieważ nawet najmniejszy błąd może zakończyć się poważnymi problemami.