Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie Łeba

Promocja przez wyszukiwarkę Google z miesiąca na miesiąc przybiera nieco inną formę. SEO wielokrotnie w historii zmieniało swoje oblicze. Największe zmiany algorytmu miały miejsce przy dynamicznej popularyzacji urządzeń mobilnych. To wtedy na znaczeniu zyskały frazy o zasięgu lokalnym. Firmy działające na terenie miasta Łeba mogą skorzystać z usługi jaką jest pozycjonowanie Łeba, aby zwiększać swoją liczbę klientów i podnieść poziom satysfakcji z oferowanych usług.

Działasz na terenie miasta Łeba i chcesz zwiększyć liczbę swoich klientów? Pozycjonowanie Łeba pomoże Ci stworzyć korzystny wizerunek firmy w internecie i zaprezentować się od najkorzystniejszej strony. Lepsza opinia o Twojej działalności zwiększy zaufanie, co spowoduje jej wybór zamiast konkurencji. Zespół specjalistów przeprowadzi kompleksową analizę, na podstawie której określi najważniejsze szczegóły wymagające poprawy. Firma w ciągu kilku tygodni będzie w stanie odnotować wzrost w postaci liczby klientów odwiedzających stronę, a także widoczność pod wybranymi słowami kluczowymi.

Pozycjonowanie Łeba wykonywane jest w 100% ręcznie. Podstawową cechą dobrego specjalisty jest jego odpowiedzialność. Aby uzyskać rezultat w postaci wyższych pozycji, ten będzie wykorzystywał wyłącznie techniki zgodne ze wskazaniami wyszukiwarek. W długoterminowej kampanii automatyczne budowanie linków, przesadne przesycenie słowami kluczowymi i niezgodność z technicznymi standardami są absolutnie wykluczone.

Pozycjonowanie Łeba to usługa, na której korzysta zarówno zleceniodawca, jak i jej wykonawca. Naturalną konsekwencją jej prowadzenia jest napływ nowych użytkowników na stronę internetową. Narzędzia analityczne wykorzystywane pozwalają dotrzeć do danych, które okazują się pomocne w rozwijaniu firmy na zróżnicowanym gruncie. Nie wiesz czego rzeczywiście poszukują Twoi klienci? Zastanawiasz się co faktycznie przynosi zyski? Pozycjonowanie lokalne jest furtką do tych kluczowych dla biznesu informacji.

Pozycjonowanie stron Łeba

Uważasz, że wyszukiwarka to miejsce, w którym Twoja strona powinna widnieć na pierwszych pozycjach? Pozycjonowanie stron Łeba pozwoli ten wynik osiągnąć przez skuteczne połączenie czynności z zakresu technicznej optymalizacji oraz public relations. Dopracowana struktura strony www, przemyślane linkowanie wewnętrzne, a także treści odpowiadające na pytania użytkowników będą bazą do unikalnego i zadowalającego doświadczenia użytkownika.

Wybierając pozycjonowanie stron Łeba sprawiasz, że widoczność strony polepszy się nie tylko w organicznych wynikach wyszukiwania, ale też w wizytówce Google Moja Firma. Użytkownicy będą mieli łatwiejszy dostęp do godzin pracy, adresu, zdjęć, a także strony internetowej. To szansa na zaprezentowanie się od najlepszej strony, lepsze zaprezentowanie produktu i przedstawienie go w świetle pozytywnych opinii. Pozycjonowanie stron Łeba dotyczy także publikacji w katalogach, na stronach zbierających informacje z całej branży, a także w poradnikach dla turystów i artykułach o lokalnej działalności.