Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Prowadzisz lokalny biznes w Lesznie i zastanawiasz się, jak dotrzeć do większej ilości klientów? Właśnie przeznaczyłeś pieniądze na stworzenie własnej strony internetowej, ale nie wiesz, na czym powinieneś się skupić w następnym kroku? Mamy dla Ciebie usługi, pozycjonowanie Leszno, które sprawią, że potencjalni klienci z miasta i jego okolic, poznają i polubią się z Twoją firmą. Przeprowadzamy audyty stron i dopasowujemy jej treści pod algorytmy wyszukiwarek. Z nami pozycjonowanie stron Leszno jest proste i przyjemne. Rezultaty może nie są widoczne od razu, ale kiedy tylko opracujemy odpowiednią strategię, powoli zaczniesz wzbijać się w kierunku top 10 google.

Pozycjonowanie Leszno

Leszno to miasto zamieszkiwane przez ponad 60 tysięcy mieszkańców. Większość osób codziennie korzysta tam z internetu, robiąc zakupy, opłacając rachunki czy oglądając filmy i seriale online. To również miejsce, w którym szukamy interesujących nas usług i sklepów w okolicy. Pozycjonowanie stron Leszno podbije Twoją pozycję w lokalnych wynikach wyszukiwania, skupiając się na frazach zawierających nazwę miasta. Wiemy, że wyszukiwarki pokazują informacje o danej firmie w dwojaki sposób. Raz, gdy słowo kluczowe zawiera nazwę geograficzną, np. Leszno, a dwa, gdy wyszukiwarka będzie miała włączoną lokalizację. Wówczas wystarczy znaleźć się w okolicy, by pozycjonowanie Leszno zadziałało i wyświetliło potencjalnym klientom wynik o Twojej firmie w wyszukiwarce.

Znalezienie się wysoko w lokalnych wynikach wyszukiwania jest niezwykle proste. Wystarczy w odpowiednich miejscach na stronie umieścić informacje o zasięgu działalności, np. w formularzu kontaktu. Istotne jest także znalezienie się w katalogu Google Moja Firma oraz innych katalogach firmowych, jeśli to możliwe. Istotne są opinie klientów oraz prowadzenie bloga, w którym również będziemy mogli wspomnieć o zasięgu naszego działania. Dzięki temu wyszukiwarka będzie wiedziała, kiedy powinna się wyświetlić w odpowiedzi na zapytania użytkowników.

Pozycjonowanie stron Leszno

Prawidłowe i skutecznie przeprowadzone pozycjonowanie stron Leszno przyczyni się do zwiększenia Twojej pozycji w wyszukiwarce. Będzie to miało znaczenie w organicznych, czyli bezpłatnych wynikach wyszukiwania, które zależą od algorytmów robotów google. Warto pamiętać, że internauci bardzo rzadko korzystają z drugiej czy trzeciej strony wyników wyszukiwarce, zwykle klikają w kilka pierwszych linków, chyba że nie znajdą na nich satysfakcjonujących informacji czy ofert. W pozycjonowaniu ważne jest dostosowanie treści strony do konkretnych grup docelowych i zapytań. Jeśli sklep oferujący obuwie wyświetli się na zapytania dotyczące płaszczy to z pewnością nie zainteresuje on potencjalnego użytkownika.

Pozycjonowanie Leszno to działania SEO oraz optymalizacja witryny. Dopasowanie słów kluczowych, fraz lokalnych oraz tych z długiego ogona powinno odbyć się za pomocą profesjonalnych narzędzi, a także na skutek badania konkurencji oraz preferencji klientów. Trzeba podejść do tego także z punktu widzenia mobilnego, użytkownicy smartfonów to spora część internetowego rynku.