Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie stron Łódź

Posiadanie własnej strony internetowej stało się niezaprzeczalnym standardem zarówno wśród małych, jak i dużych firm. Dzięki witrynie jesteśmy w stanie dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt ze stałymi zainteresowanymi, dlatego inwestycja w stronę internetową niesie za sobą niemal same zalety.

Witryny internetowe są dzisiaj podstawowym źródłem informacji na temat każdej firmy. Wielu użytkowników zanim uda się na rozmowę do siedziby przedsiębiorstwa, przeszukuje internet w poszukiwaniu interesujących go danych. Co więcej, dzięki Internetowi nie jesteśmy ograniczani do firm znajdujących się w naszej okolicy. Z powodzeniem możemy podjąć współpracę z przedsiębiorstwem mieszczącym się na drugim końcu kraju, co również jest zaletą.

Pozycjonowanie Łódź – do klienta lokalnego

Pozycjonowanie stron w Łodzi ma za zadanie dotrzeć do klienta lokalnego. Wszelkie informacje na temat produktów lub usług nakierowywane są do osób zamieszkujących dany teren, dzięki czemu mogą oni w łatwy sposób dotrzeć do poszukiwanych przez siebie dóbr. Efekt ten realizowany jest za pomocą wielu narzędzi pozycjonerskich, które wykorzystane w odpowiedni sposób pozwalają cieszyć się wysoko klasyfikowaną stroną.

Warto jednak pamiętać, że każde działanie SEO powinno być wykonywane przez specjalistę. Popełnienie nawet niewielkiego błędu może skutkować znacznymi spadkami w pozycji strony, a nawet nałożeniem filtra, co może doprowadzić nawet do zniknięcia strony z indeksu wyszukiwarki.

W backlink24.pl wiemy, jak istotna jest dokładność podczas realizacji, dlatego każdą czynność dokładnie analizujemy i sprawdzamy, czy przyniesie oczekiwany efekt. Ponadto zawsze pozostajemy w stałym kontakcie z klientem, aby żadne nasze działanie nie pozostawało tajemnicą. Jesteśmy również gotowi odpowiedzieć na każde postawione przez Ciebie pytanie, dlatego nie wahaj się pytać, rozmawiać, analizować.

Koszty pozycjonowania w Łodzi

Koszty pozycjonowania stron zależą bezpośrednio od charakterystyki danego projektu. Im jest bardziej skomplikowany i wymagający, tym większych inwestycji będzie wymagał. Nie mniej jednak warto podjąć się realizacji i inwestycji, ponieważ pozycjonowanie niesie za sobą wiele, wcześniej opisanych zalet.

Co więcej, w znacznej większości przypadków poniesione koszty zwracają się, co oznacza, że wraz z biegiem czasu zyskujemy.

Komu zlecić pozycjonowanie strony?

Pozycjonowaniem strony powinni zająć się specjaliści. Tylko ten fakt gwarantuje pełny sukces. Działania pozycjonerskie w każdym momencie wymagają wiedzy, wyczucia, czy doświadczenia, aby można było ogłosić sukces. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że popełnienie błędu może być tragiczne w skutkach. Najczęściej wszelkie błędy powodują spadki, a nawet możliwość nałożenia filtra.

Aby uchronić się przed problemami tego typu, pamiętaj, aby przyłożyć się do wyboru firmy realizującej Twoje zlecenie. Przed podpisaniem umowy sprawdź portfolio, porównaj ceny, a nawet skontaktuj się z poprzednimi klientami przedsiębiorstwa. Dzięki temu będziesz mógł zebrać informacje potrzebne do analizy i odpowiedzi na pytanie, czy warto z daną firmą podjąć współpracę.

Pozycjonowanie stron w Łodzi – przebieg prac

Każda realizacja, jakiej się podejmujemy, jest traktowana przez nas indywidualnie. Do każdego projektu dobieramy jak najlepszy zestaw narzędzi, czy technik pozycjonerskich, aby osiągnąć możliwie najlepsze efekty. Ponadto wyróżniamy się dokładnością na każdym etapie realizacji, aby wszystko przebiegło jak najlepiej.

Mimo to możemy wyróżnić cztery etapy, na które dzielimy każdą realizację:

 • wyróżnienie celów realizacji i prac,
 • analiza potrzeb i wymagań klienta, dokładny audyt pozycjonowanej witryny i analiza dotychczasowych działań SEO;
 • realizacja strategii, ewentualne korekty;
 • monitorowanie efektów, raport z prac.

Jeżeli prowadzisz firmę w Łodzi – zastanów się nad tym, aby pozycjonować swoją stronę internetową. Krok ten na pewno zaowocuje nie tylko dużą liczbą klientów, ale również wzrostem zysków, dlatego warto go jak najszybciej podjąć.