Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie Łomża

Posiadasz firmę na terenie Łomży i zastanawiasz się, w jaki sposób możesz rozkręcić swój biznes? Słyszałeś o działaniach z zakresu SEO i SEM, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Skorzystaj z profesjonalnej usługi, jaką jest pozycjonowanie stron Łomża. Przeprowadzimy dla Ciebie indywidualnie dobraną kampanię marketingu internetowego, która sprawi, że zaistniejesz w sieci. W oparciu o profesjonalne i nowoczesne narzędzia umieścimy Twoją witrynę na wysokich pozycjach wyszukiwarek. A Ty będziesz mógł skupić się na realizacji dostaw i wystawianiu faktur. Pozycjonowanie Łomża przyczyni się do zwiększenia ruchu na Twojej stronie oraz do pomnożenia Twoich zysków.

Niezależnie od tego, w jakiej branży prowadzisz biznes, zapewne zdajesz sobie sprawę z siły i liczby Twoich konkurentów. To oni stanowią jeden z głównych problemów wypozycjonowania Cię w sieci, gdyż tak jak Ty, chcą zaistnieć i sprzedać swoje produkty i usługi. Pozycjonowanie Łomża wymaga również odpowiednich działań pod kątem dopasowania się do algorytmów wyszukiwarek, tak by uznały one Twoją stronę za atrakcyjną. Rankingi tworzone przez google umieszczają strony w kolejności od najbardziej do najmniej dopasowanych pod kątem wyszukiwania przez użytkownika. Niezwykle istotne staje się więc poznanie Twojej grupy docelowej, ich potrzeb oraz wpisywanych i wyszukiwanych przez nich słów kluczowych.

Pozycjonowanie stron Łomża pomoże Ci określić frazy najczęściej wykorzystywane w Twoim biznesie. Poszerzy je również o frazy używane na rynku lokalnym, czyli takie do których dodana jest po prostu nazwa miasta czy regionu. Ponadto, w niektórych przypadkach satysfakcjonujące rezultaty może dać zastosowanie fraz z długiego ogona. Są to zwroty bardzo szczegółowe, mogą być one niewykorzystane przez konkurencję, stanowią więc idealne pole do wybicia się spośród Twoich rywali na rynku. Wszystkie strategie wymagają jednak wysokich nakładów pracy, nie tylko poprzez dobór odpowiednich fraz, ale i ich monitorowanie. Pozycjonowanie Łomża to bowiem proces długotrwały i wieloetapowy, który często trzeba modyfikować.

Pozycjonowanie stron Łomża

Proces osiągnięcia wysokiej pozycji w lokalnych wynikach wyszukiwania stanowi podwaliny do zaistnienia firmy na rynku ogólnokrajowym czy nawet międzynarodowym. Warto wspomnieć, że roboty wyszukiwarek potrzebują sporo czasu, by określić, czy dana witryna jest wartościowa. Dlatego jeśli dopiero uruchomiłeś swój internetowy biznes, nie oczekuj oszałamiających rezultatów. Potrzeba trochę czasu, by faktycznie zostać zauważonym.

Pozycjonowanie stron Łomża dopasuje strategię działania do Twoich celów. Przeprowadzimy dokładny audyt witryny, zbadamy jak wyglądają linki i ile czasu potrzeba, by poszczególne elementy na stronie się załadowały. Czas oczekiwania jest bowiem niezwykle ważny w pozycjonowaniu. Im krótszy, tym lepiej dla strony. Ponadto niezwykle istotne jest, by Twój sklep internetowy czy witryna była responsywna, czyli automatycznie dopasowywała się do ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana.