Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Najistotniejsza w internetowym biznesie jest wysoka pozycja witryny w organicznych wynikach wyszukiwania. Jednak jej zdobycie wcale nie jest takie proste do osiągnięcia, również w przypadku lokalnych firm. Pozycjonowanie Lubin to usługa, która pomoże Ci zdobyć popularność w internetowym świecie, przyciągnąć do Ciebie klientów, a tym samym zwiększyć konwersję i zyski ze sprzedaży. Powinieneś o niej pomyśleć, niezależnie od tego, na jakim etapie aktualnie znajduje się Twoje przedsiębiorstwo. Pamiętaj, że internet przeglądają codziennie miliony użytkowników. Jest to więc świetne narzędzie do poszerzenia zasięgu działania swoich produktów czy usług. Pozycjonowanie stron Lubin zajmie się tym za Ciebie, dzięki czemu będziesz mógł skupić się jedynie na usprawnianiu swoich wewnętrznych firmowych procesów.

Pozycjonowanie Lubin

Zastanawiałeś się kiedyś, od czego zależy kolejność witryn w rankingu wyszukiwania? Algorytmy z pewnością nie umieszczają najwyżej najbardziej popularnych stron czy tych z najlepszą ofertą. Pozycjonowanie Lubin to właśnie działania sprawiające, że swoją witrynę zobaczysz na pierwszej stronie wyszukiwarki w odpowiedzi na słowa kluczowe wpisywane przez użytkowników. Ale tutaj istotne są nie tylko frazy kluczowe. Ich nasycenie i umieszczenie w treściach na stronie jest konieczne, ale jeśli witryna nie zostanie odpowiednio zoptymalizowana, to roboty wyszukiwarek nie ocenią jej zbyt wysoko i mało kto będzie mógł ją zobaczyć.

Właśnie dlatego pozycjonowanie stron Lublin rozpoczynamy od wnikliwej analizy kodu strony. Sprawdzamy czy jest czytelny, a jeśli to możliwe, upraszczamy go. Ponadto skracamy linki, tak by były czytelne nie tylko dla Twoich potencjalnych klientów, ale głównie dla algorytmu google. Ważna jest także szybkość ładowania poszczególnych podstron, zawartych na nich treści i obrazków, zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych. Powinieneś zadbać o responsywność swojej witryny, zwłaszcza, gdy operujesz na rynku lokalnym. Responsywność to cecha, która pozwala na dostosowanie się strony do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana. Dzięki temu współczynnik odrzuceń jest mniejszy i zwiększa się pozycja w rankingu wyszukiwarek.

Pozycjonowanie stron Lubin

Oczywiście pozycjonowanie stron Lubin to również działania SEO, czyli prace związane z doborem słów kluczowych odpowiednich dla zapytań użytkowników. Proces ich wyboru i umieszczenia w treściach na stronie jest niezwykle ważny, pomaga bowiem rozpoznać, o czym konkretnie jest Twoja witryna. Frazy kluczowe, nawet te z długiego ogona powinny być rozmieszczane racjonalnie, w myśl zasady - co za dużo, to nie zdrowo. Pozycjonowanie stron powinnyśmy również uzupełnić o czytelny i krótki opis meta description, który stanowi swoistą wizytówkę stron wśród innych witryn. Dzięki niemu potencjalny klient bez wejścia na stronę będzie w stanie stwierdzić, czy dana zawartość jest dla niego interesująca.Brak tego opisu skutkuje wybraniem przez algorytm przypadkowego tekstu, który zmniejszyć może zainteresowanie witryną.