Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie stron Lublin

Zdecydowana większość osób posiadających strony internetowe zastanawia się lub zastanawiało na czym dokładnie polega pozycjonowanie stron Lublin. Nie wszyscy jednak mają świadomość ile może ono trwać i kosztować. Każda osoba, która uruchomiła już swoją stronę internetową powinna zastanowić się w jaki sposób przyciągnąć do niej klientów. Warto wiedzieć, że w dłuższej perspektywie pozycjonowanie będzie najtańszym sposobem na dotarcie do klientów.

Pozycjonowanie Lublin należy rozpocząć od wybrania słów kluczowych, które przyszli klienci wpisują albo będą wpisywać w wyszukiwarkę Google w poszukiwaniu towarów lub usług. Następnie przez działania, do których należy zaliczyć techniczną optymalizację strony internetowej, budowę wartościowych linków czy rozbudowę treści na stronie internetowej tworzy się przewagę nad konkurencją. Rezultatem ma być pojawianie się wybranych na samym początku fraz kluczowych możliwie najwyżej. Celem każdej osoby, firmy wykonującej pozycjonowanie stron Lublin powinno być TOP3, a przynajmniej TOP10 w wyszukiwarce Google na poszczególne frazy. Tylko wtedy możliwe będzie wygenerowanie sensownego ruchu.

Pozycjonowanie Lublin

Ludzie bardzo często zastanawiają się czy pozycjonowanie Lublin powinno się robić szybko. Rekomendowane jest systematyczne działanie, spokojne działanie. Nie można zatem rozpocząć współpracy z firmą, która gwarantuje znalezienie się frazy w TOP3 w ciągu trzech pierwszych miesięcy. Oczywiście w przypadku niszowych branż czy fraz będzie to możliwe. Występują bowiem frazy w przypadku, których wystarczą dwa dobre teksty, a także kilka mocnych linków, by znaleźć się w TOP3. Należy mieć zatem świadomość, że w branżach o dużej konkurencyjności nie będzie to o tyle niemożliwe, co niebezpieczne.

Jeżeli Freelancerzy lub firmy wykonujące pozycjonowanie Lublin gwarantują znalezienie się trudnej frazy w bardzo krótkim czasie na szczycie wyników wyszukiwania, najprawdopodobniej będą korzystać z technik, które mogą spowodować, że pozycjonowana strona internetowa w pewnym momencie zostanie ukarana przez Google. Należy mieć przy tym świadomość, że odkręcenie tego będzie zarówno czasochłonne, jak i kosztowne. Warto również wiedzieć, że nawet największa agencja nie jest wstanie nic zagwarantować. Praca osób wykonujących pozycjonowanie stron Lubin bazuje na doświadczeniu oraz umiejętnościach analitycznych, które umożliwiają przewidywanie rozwoju wydarzeń.

Osoby, które zdecydują się na samodzielne pozycjonowanie, albo oddelegują do tego agencję, powinny przede wszystkim uzbroić się w cierpliwość. Jeżeli agencja będzie działała rzetelnie i systematycznie, w pewnym momencie na pewno pojawią się zauważalne rezultaty jej pracy. Należy również pamiętać, że minęły już czasy kiedy pozycjonowało się stronę internetową dla maksymalnie 3 - 5 fraz. Google w ciągu ostatnich lat tak bardzo zmieniło swoje algorytmy, że nie jest możliwe skuteczne pozycjonowanie bez systematycznej i ciężkiej pracy. Ponadto w trakcie dobierania fraz kluczowych konieczne jest przeanalizowanie ich potencjału.