Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie Międzyzdroje

Wyszukiwarki internetowe są jednym z najważniejszych źródeł ruchu dla osób prowadzących biznes lokalny. Blisko 87% wizyt jest poprzedzone wyszukaniem w wyszukiwarce internetowej. Użytkownicy nie tylko robią zakupy, ale też poszukują promocji, okazji, co sprawia, że Google to miejsce na szerszą strategię rozwojową firmy.

Poszukujesz miejsce do promocji swojej małej firmy? Chcesz, aby lokal gastronomiczny odwiedzały setki osób dziennie, a wszystkie terminy w salonach fryzjerskich były zarezerwowane? Wykorzystaj pozycjonowanie Międzyzdroje i rozpocznij skuteczną promocję swojej firmy z lokalnymi słowami kluczowymi. Statystyki jasno pokazują, że jest to obecnie jeden z najskuteczniejszych sposobów pozyskiwania nowych klientów.

Zapytania z nazwą miasta lub dopiskiem "blisko mnie" przez ostatnie 3 lata zyskały na popularności pięciokrotnie. Tak duży wzrost sprawia, że rezygnacja z usługi jaką jest pozycjonowanie Międzyzdroje jest związana z niewidocznymi, ale odczuwalnymi stratami. Widoczność we wszystkich częściach internetu pozwala stworzyć profesjonalny, przyjazny wizerunek i skuteczniej komunikować się z potencjalnymi odwiedzającymi.

Dziś nie wystarczy wyłącznie korzystne umiejscowienie lokalu w przestrzeni fizycznej. Potrzebne jest podejście strategiczne, którego częścią może być pozycjonowanie Międzyzdroje. Lokalne wyniki wyszukiwania są bardzo trafne - wykorzystują dane o lokalizacji użytkownika, jego przeszłe doświadczenia oraz wystawione recenzje. W pierwszej kolejności pod uwagę brany jest dystans urządzenia od danej placówki, następnie liczba pozytywnych opinii i w ostateczności atrybuty wpływające na wirtualne doświadczenie np. numer telefonu, strona internetowa czy opis.

Pozycjonowanie stron Międzyzdroje

Pozycjonowanie stron Międzyzdroje nie jest tylko okazją na odnalezienie nowych klientów. To sposób kreacji wirtualnego wizerunku marki. Konsekwencją profesjonalnie przeprowadzonego SEO jest lepiej zaprojektowana strona internetowa, a przez to jej zoptymalizowana architektura. Użytkownicy nie mają zatem problemu ze znalezieniem interesujących ich informacji kontaktowych, rekomendacji, a nawet sprytnie zaprojektowanych porównań z konkurencją.

Pozycjonowanie stron Międzyzdroje z pozoru może wydawać się proste. Gdy jednak przyjrzymy się bliżej okazuje się, że to coś więcej niż tylko stworzenie prostej wizytówki i firmowej witryny. Niezbędna jest komunikacja z użytkownikami poprzez media społecznościowe i tworzenie treści marketingowych. W kontekście pozycjonowania istotny jest odbiór informacji publikowanych przez właścicieli firmy. Algorytm wyszukiwarki bierze pod uwagę interakcje firmy z klientami - zliczane są reakcje, komentarze, a nawet udostępnienia.

Wybierając pozycjonowanie stron Międzyzdroje warto stawiać na specjalistów, którzy mają już na swoim koncie sukcesy poparte realnymi realizacjami. Skuteczność działań możemy łatwo zweryfikować wyszukując słowa kluczowe powiązane tematycznie z daną branżą w danej lokalizacji. Warto sprawdzić czy wykonawca dba o to, aby firma była obecna w postaci wizytówek NAP oraz w agregatorach turystycznych np. Tripadvisor.