Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie Mielec

Pozycja strony w wynikach wyszukiwania zależy od popularności w sieci oraz zawartości merytorycznej witryny. Dzięki stworzeniu kompleksowej wizji przedsiębiorstwa w internecie jesteśmy w stanie wyświetlić się w TOP 10, a nawet TOP 3. Jednak pozycjonowanie Mielec to proces nieco bardziej skomplikowany. Osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów jest możliwe jedynie po dokładnej analizie firmy, jej klientów oraz konkurencji i rynku. Pozycjonowanie stron Mielec zajmuje się tym kompleksowo, dlatego jeśli zdecydujesz się powierzyć nam swój biznes, możesz być pewny, że nie ustąpimy dopóki nie osiągniemy ustalonych przez Ciebie celów.

Każdy proces rozpoczynamy od dokładnego poznania Ciebie i rynku, na którym działasz. Zrozumienie działania Twoich konkurentów pozwoli nam na wyznaczenie Twoich słabych i mocnych stron oraz wybranie dla Ciebie najbardziej skutecznej kampanii marketingowej. Pozycjonowanie Mielec to działania, które skupiają się na doborze prawidłowych słów kluczowych oraz rozmieszczeniu ich w treściach w witrynie, a także w nagłówkach, tagach czy opisie meta description. Korzystamy z profesjonalnych narzędzi, które gwarantują poprawę widoczności w sieci. Dobieramy frazy zarówno dla pozycjonowania lokalnego jak i ogólnokrajowego. Wiemy, że istotne dla wysokiej pozycji w wyszukiwarce są słowa kluczowe bardziej szczegółowe. Nazywa się je frazami z długiego ogona.

Pozycjonowanie stron Mielec to jedna z podstawowych gałęzi współczesnej reklamy. Ponad 20 milionów osób korzysta z internetu, jest więc to idealne miejsce na poszukiwanie i przyciąganie nowych klientów. Pamiętaj jednak, że na efekty będziesz musiał trochę poczekać. Pokażemy Ci jednak, kiedy możesz się spodziewać wzrostu konwersji i popularności na stronie.

Pozycjonowanie stron Mielec

Pozycjonowanie Mielec z punktu widzenia lokalnego to pierwszy etap w zakresie poprawy widoczności w sieci. Warto jednak zastanowić się, czy taki sposób reklamy jest konieczny dla Twojego biznesu. Jeśli prowadzisz sklep internetowy, który rozsyła towary po całej Polsce, to pozycjonowanie lokalne tylko ograniczy Twoje możliwości. Jeśli jednak jesteś właścicielem restauracji albo sklepu z częściami rowerowymi, lokal SEO będzie idealne do pozyskiwania nowych klientów.

Wielu z nas coraz częściej korzysta z urządzeń mobilnych. Z tego względu wyszukiwarki kładą szczególny nacisk na responsywność strony. Jest to cecha, które pozwala na wyświetlanie się treści i obrazków dopasowanych do rozmiaru ekranu, na którym są wyświetlane. Użytkownik nie musi wówczas powiększać całej strony, by zobaczyć, co się na niej znajduje. Algorytm google nagradza witryny, które przykładają do tego wagę i umieszcza je wyżej w rankingu wyszukiwania w porównaniu do stron, które tego nie robią. Pozycjonowanie stron Mielec oprócz responsywności zajmie się strukturą Twoich linków, upraszczaniem kodu czy szybkością ładowania witryny. Stworzy dla Ciebie merytoryczne treści, które zachęcą użytkowników do czytania i przyczynią się do zwiększenia sprzedaży.