Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie Mielno

Realizacja celów biznesowych wymaga od osób decyzyjnych świadomości poszczególnych metod promocji. Promocja lokalnej firmy w obecnych czasach jest najefektywniejsza poprzez media cyfrowe takie jak internet czy portale społecznościowe. Tworzysz markę lokalną na terenie Mielna i chcesz, aby jeszcze więcej osób chciało korzystać z Twoich usług? Sprawdź jak możesz skorzystać z pozycjonowania lokalnego, ile taka usługa kosztuje oraz jakie działania wchodzą w jej zakres.

Aby dotrzeć do interesujących nas klientów musimy wiedzieć, gdzie się znajdują. W przypadku lokalnych biznesów najtrafniejszym źródłem, w którym należy poszukiwać nowych klientów jest oczywiście internet. Pozycjonowanie Mielno pozwala wznieść się ponad konkurencję i przejść wyżej w wynikach wyszukiwania. To taktyka, które zredukuje koszty na tradycyjną reklamę i umożliwi nam dotarcie wyłącznie do tych, którzy chcieliby czerpać korzyści ze wzajemnej współpracy.

Pozycjonowanie Mielno składa się z kilku faz. Pierwszą z nich jest audyt, w trakcie którego zostaną sprawdzone najważniejsze czynniki wymagające natychmiastowej poprawy. Na jego podstawie wprowadzone zostaną poprawki np. aktualizacja nagłówków, tytułów, obrazków, przekierowania, dodanie tagów schema czy rozbudowanie mapy strony.

Następnie w ramach usługi jaką jest pozycjonowanie Mielno treść w obrębie strony jest sprawdzana pod kątem merytorycznym. Dla lepszego wyniku zostanie też uzupełniona o nowe wpisy i artykuły, które wspomogą całość działań i przyciągną również aktywnych społecznie odwiedzających. Poprawiona zostanie struktura linkowania wewnętrznego, nawigacji i ścieżka zakupowa klienta. Będziemy mieć wówczas pewność, że nie zostanie pominięta żadna istotna informacja, kontakt będzie łatwo dostępny, a kluczowe informacje o usłudze przedstawione w formie najważniejszych korzyści.

Pozycjonowanie stron Mielno

Pozycjonowanie stron Mielno to nie tylko techniczna optymalizacja. Firma Google wie jak istotne w przypadku lokalnie działających marek są rekomendacje. Specjalnie zaprojektowana wizytówka pozwoli wyświetlać się jeszcze wyżej, tworząc ogólną prezentację w jeszcze korzystniejszy sposób. Prawidłowe ustawienie usługi Google Moja Firma podniesie naszą renomę w oczach klientów i pozwoli im na szybsze odnalezienie adresu lokalu. Działania z zakresu PR pozwolą na pozyskanie lepszych recenzji, które przełożą się na większą liczbę potencjalnych wizyt.

Uważasz, że konkurowanie z dużymi biznesami w wyszukiwarce wydaje się niewykonalne? Pozycjonowanie stron Mielno celuje we frazy lokalne, czyli takie, które są skierowane do osób znajdujących się w obrębie danego miasta. Tzn. nie skupiają się wokół ogólnych słów takich jak "pizza", "internet", czy "kot", a raczej "pizza Mielno", "internet Mielno" czy "kot Mielno". Profesjonalnie przeprowadzone pozycjonowanie stron Mielno uwzględnia długoterminowy rozwój firmy. Dlatego też jego bazą są działania wizerunkowe, publikacje w lokalnych mediach, mediach społecznościowych i artykuły sponsorowane.