Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie lokalne to niezbędna część składowa dopracowanej i przemyślanej strategii marketingowej firmy, która działa na terenie określonego miasta czy powiatu. Strona, która znajduje się wysoko w wynikach organicznych wyszukiwarki Google ma znacznie wyższy potencjał do przyciągnięcia nowych klientów od konkurencji. Postaw na sprawdzonych specjalistów i już dziś odmień doświadczenie płynące z użytkowania firmowej witryny.

Pozycjonowanie Mysłowice

Czy wiesz dlaczego jedne strony w wyszukiwarce Google są wyżej od innych? Może się wydawać, że to kwestia pieniędzy wydanych na reklamę. Trzeba jednak pamiętać, że pozycjonowanie Mysłowice działa inaczej od płatnych reklam, gdzie główny koszt ponosimy za przestrzeń reklamową. Czynnikiem odpowiadającym za umiejscowienie strony w wynikach wyszukiwania nie jest liczba wydanych pieniędzy, a to jak firma i marka prosperują w internecie. Innymi słowy, algorytm wyszukiwarki doceni nasze starania pozycjonując witrynę wyżej w swoich wynikach.

Poszukujesz zespołu, który wykona pozycjonowanie Mysłowice za Ciebie? Postaw na zespół ekspertów, którzy zoptymalizują witrynę firmy na wszystkie możliwe sposoby, aby ta była polem do dalszego rozwoju biznesu. Na kompleksowe SEO składa się szereg działań z zakresu tworzenia doświadczeń użytkownika, technicznej optymalizacji strony i planowania treści np. tekstów marketingowych. Nie chodzi wyłącznie o nasycenie tekstu frazami kluczowymi.

Pozycjonowanie Mysłowice poza dostosowaniem słów i zoptymalizowaniem treści wymaga przedstawienia oferty w sposób atrakcyjny dla klienta. W bardziej konkurencyjnych branżach, gdzie popularność danej usługi jest wyższa mogą być konieczne tzw. działania off-site tzn. nieingerujące bezpośrednio w strukturę witryny, a skupiające się na szerszej widoczności w internecie np. poprzez ulepszenie brandingu i nawiązanie współpracy z innymi firmami na zasadzie public relations.

Pozycjonowanie stron Mysłowice

Masz wrażenie, że potencjalny klient powinien znaleźć numer do Ciebie, a nie do Twojego konkurenta? Uważasz, że świadczysz usługi na wyższym poziomie i chcesz to udowodnić w praktyce? Pozycjonowanie stron Mysłowice pozwala przyspieszyć rozwój firmy i pokonać nawet najbardziej rozwiniętą konkurencję. Optymalizacja strony pod względem zamieszczonej na niej treści, obecnych słów kluczowych, zachęcenie odwiedzających do zamieszczania opinii pozwala przekonać użytkownika o renomie firmy i czynnikach decydujących w trakcie wybierania oferty.

Pozycjonowanie stron Mysłowice to proces prowadzony na mniejszą skalę, wymagający mniejszej liczby zaangażowanych zasobów. W trakcie jego przeprowadzania możemy liczyć na szybsze rezultaty. Co to oznacza w praktyce? Załóżmy, że prowadzimy lokal gastronomiczny i chcielibyśmy, aby użytkownicy po wpisaniu nazwy "restauracja włoska" + "Mysłowice" mogli odnaleźć interesujące ich informacje o działalności. Pozycjonowanie stron Mysłowice sprawi, że po wpisaniu tego hasła w wyszukiwarce użytkownicy poznają informacje o rozwijanym biznesie, zobaczą opinie, a jeśli korzystają z agregatorów takich jak Tripadvisor to z pewnością odnajdą tam wzmiankę o wspomnianym lokalu.