Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie Podkowa Leśna

Pozycjonowanie stron internetowych już od dłuższego czasu nie jest kojarzone wyłącznie z przygotowywaniem treści dla wyszukiwarek. Liczy się użytkownik, który poszukuje istotnych dla siebie informacji. Doświadczeni specjaliści mają to na uwadze dodając do swojego warsztatu SEO lokalne, którego głównym zadaniem jest dotarcie do klientów poszukujących usług i produktów w zasięgu swojego miasta i najbliższej okolicy.

Jak działa pozycjonowanie Podkowa Leśna? Podstawowym założeniem w tej odmianie pozycjonowania jest intencja użytkownika ukierunkowana na jego chęć natychmiastowego działania. Każdy z nas myśląc o zakupie produktu chciałby wiedzieć, gdzie nabędzie jego najlepszą wersję - często bez oczekiwania kilka dni na kuriera. W tym celu kierujemy się do wyszukiwarki i zależnie od swoich preferencji - wpisujemy hasło ręcznie na klawiaturze bądź wyszukujemy je słownie za pomocą asystenta głosowego. Po wyświetleniu się listy wyników czytamy treść granatowych linków i z reguły wybieramy jeden z trzech pierwszych wyników.

Gdy chodzi o pozycjonowanie Podkowa leśna mamy do czynienia jeszcze z jedną charakterystyczną cechą wyszukiwarek internetowych. Google Moja Firma to usługa, z której korzysta praktycznie każdy lokal gastronomiczny, salon fryzjerski czy hotel. Z perspektywy użytkownika jest to wizytówka, która wyświetla się jeszcze nad wynikami wyszukiwania. Obecność w tym miejscu jest kluczowa do tego, aby użytkownik mógł w łatwy i szybki sposób dowiedzieć się o prowadzonej działalności. To miejsce, gdzie klient może szybko porównać ofertę konkurencji, poznać najważniejsze recenzje, znaleźć link do strony www czy numer telefonu przydatny w razie wątpliwości.

Wykorzystując pozycjonowanie Podkowa leśna firma może zyskać nie tylko na zasadzie podwyższenia pozycji strony w wyszukiwarce. Jest to też czas na stworzenie wizytówek w stylu NAP na różnych platformach, nawiązanie stosunków z przyjaźnie nastawioną konkurencją czy utworzenie artykułów promujących firmę.

Pozycjonowanie stron Podkowa Leśna

Pozycjonowanie stron Podkowa leśna polepsza doświadczenie użytkownika, co oznacza większą szansę konwersji. Odwiedzający, który łatwo odnajduje się na stronie, nie ma problemu ze skontaktowaniem się i poznaniem produktu staje się lojalny znacznie szybciej, bo widzi korzyści z prowadzenia wspólnego interesu.

Pozycjonowanie stron Podkowa leśna jest zestawem wielu zróżnicowanych czynności. Jednym z jego elementów jest techniczna optymalizacja tzw. SEO - przyspieszenie czasu ładowania się strony, optymalizacja czytelności tekstów czy wagi zamieszczanych obrazków. Poza dziesiątkami czynników on-site, istotne są także operacje zewnętrzne.

Pozycjonowanie stron Podkowa leśna to okazja na pozyskanie odwiedzających z innych źródeł np. stron uniwersytetów, mediów społecznościowych i gazet online. Przykładem działalności, która może znacząco skorzystać na tego rodzaju promocji są prawnicy. Publikacja artykułu w mediach na temat rozstrzygnięcia procesu czy przeprowadzenia szkolenia pozwala zwiększyć świadomość własnej marki, pozyskać korzystne oceny oraz specjalny link z poleceniem zamieszczonym w artykule.