Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie stron Poznań

Pozycjonowanie stron jest najważniejszą techniką marketingową i jednocześnie podstawowym narzędziem w nowoczesnym biznesie. Ponadto wyróżnia się również wysoką skutecznością. Osiągnięcie wysokich pozycji w wyszukiwarce niemal zawsze gwarantuje wzrost zysków, czy zainteresowania produktami lub usługami. Dlatego też zdecydowanie warto podjąć się inwestycji w pozycjonowanie, ponieważ wraz z biegiem czasu poniesione koszty zwrócą się.

Jako backlink24.pl pozycjonowaniem stron w Poznaniu zajmujemy się od wielu lat. Czas ten pozwolił nam zebrać doświadczenie, dzięki któremu dziś jesteśmy w stanie poprowadzić niemal każdy projekt. Ponadto doskonale wiemy, że każdą realizację należy rozpocząć od wnikliwej analizy obsługiwanej strony, czy potrzeb klienta. Tylko dokładna analiza pozwala nam opracować możliwie najlepszą strategię i doprowadzić realizację do jak najlepszego celu.

Pozycjonowanie stron Poznań – lokalnie

Pozycjonowanie stron to nie tylko działania stricte pozycjonerskie, ale również analiza branży, firmy klienta, witryny, a nawet dobór słów kluczowych, czy tworzenie odpowiedniego profilu linków. Podejmując współpracę z nami możesz mieć zatem pewność, że zajmiemy się Twoją witryną w pełni kompleksowo. Wykonamy wszystkie niezbędne czynności, aby posiadana przez Ciebie witryna znalazła się na możliwie najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Wycena pozycjonowania stron nie jest jednoznaczna. Wszystko zależy od szczegółowej charakterystyki danego projektu. Krótko mówiąc, im jest on bardziej skomplikowany, tym droższa będzie obsługa. Nie mniej jednak warto podjąć się inwestycji, ponieważ pozycjonowanie stron wyróżnia się skutecznością i zwrotem z inwestycji.

Pozycjonowanie stron w Poznaniu – komu zlecić?

Pozycjonowanie stron jest procesem, który realizować powinien specjalista. Każdy jego element jest istotny i ma wpływ na osiągane cele. W związku z tym popełnienie nawet najmniejszego błędu może nie tylko oddalić od zamierzonych efektów, ale również spowodować zbanowanie strony w indeksie Google.

Przy wyborze wykonawcy usługi pamiętaj, aby sprawdzić nie tylko cennik, ale również referencje, czy portfolio. Elementy te są bezpośrednim wyznacznikiem oferowanej jakości, dlatego zwróć na nie szczególną uwagę. Najważniejsze są jednak referencje, ponieważ są one szczerą opinią na temat świadczonych przez daną firmę usług. Nie wahaj się również skontaktować z poprzednimi klientami przedsiębiorstwa. Dzięki temu poznasz wszystkie interesujące Cię informacje.

Korzyści pozycjonowania stron Poznań

Zwiększenie widoczności witryny w sieci to tylko jedna z korzyści, jakie odnosimy podczas pozycjonowania. Ponadto odnotowujemy również wzrost zainteresowania usługami lub nawet samą firmą, dzięki czemu rosną osiągane przez przedsiębiorstwo zyski. To właśnie z tego powodu najczęściej decydujemy się zainwestować w pozycjonowanie stron.

Warto również zaznaczyć, że w trakcie pozycjonowania zmienia się nasz wizerunek. Posiadana witryna staje się bardziej profesjonalna zarówno w oczach użytkowników, jak i kontrahentów, dzięki czemu konkurencja baczniej na nas spogląda, a klienci chętniej korzystają z oferowanych usług.

Pozycjonowanie stron Poznań – czy warto?

Zdecydowanie tak. Pozycjonowanie stron niesie za sobą wiele korzyści i istotnie wpływa na funkcjonowanie firmy. Pierwszą z nich jest fakt, że zmieniamy swój wizerunek i sprawiamy, że posiadana przez nas witryna jest znacznie wyżej klasyfikowana w rankingu Google. Fakt ten wpływa na widoczność strony w sieci, a także liczbę jej odwiedzin.

Ponadto zwiększenie liczby odwiedzin istotnie wpływa na osiągane przychody. Faktem jest, że znaczna część użytkowników odwiedzających stronę zdecyduje się dokonać zakupu lub podjąć z nami współpracę. Dzięki temu rosną zyski firmy, a Ty możesz myśleć o kolejnych inwestycjach w infrastrukturę.

Pozycjonowanie stron Poznań to usługa skierowana do przedsiębiorców lokalnych, dla których istotne jest stanie się liderem w swojej branży. Podejmując się wybranej realizacji, dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć pełen sukces.