Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie Przemyśl

Pierwszym działaniem, które powinieneś podjąć będąc właścicielem lokalnego przedsiębiorstwa w Przemyślu czy jego okolicach jest pozycjonowanie Przemyśl. Dzięki krokom skupiającym się na optymalizacji Twojej witryny oraz doborze odpowiednich słów kluczowych w oparciu o regionalne nazwy, Twoja firma zyska na popularności i zwiększy ilość klientów zainteresowanych jej usługami. Pozycjonowanie stron Przemyśl to również pierwszy krok, który pomoże Ci w przyszłości podjąć działania związanie z pozycjonowaniem ogólnokrajowym, a nawet promowaniem stron zagranicznych. Dlatego sprawdź, na czym polegają te działania i wdróż je do swojej kampanii marketingowej.

Większość użytkowników zainteresowanych poszukiwaniami lokalnych restauracji, zakładów fryzjerskich czy cukierni, ma do swojej dyspozycji jedynie smartfon. Z tego względu pozycjonowanie Przemyśl powinniśmy zacząć od przeanalizowania, jak witryna wygląda na małym ekranie i czy jest ona czytelna. Istotną informacją jest także czas ładowania się tekstu, obrazków czy zdjęć, pamiętajmy bowiem, że współcześni użytkownicy internetu nie charakteryzują się wysoką cierpliwością, mogą więc szybko opuścić naszą stronę i skorzystać z usług innych lokalnych przedsiębiorców. Szybki czas ładowania wiąże się więc z niskim współczynnikiem odrzuceń, co w rezultacie przekłada się na podniesienie pozycji strony w rankingu wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron Przemyśl powinniśmy rozłożyć na czynniki pierwsze. Jeśli planujemy nasze usługi kierować tylko do mieszkańców miasta konieczne będzie jedynie dodanie do słów kluczowych nazwy miasta czy nawet dzielnic i ulic. Jeśli natomiast chcemy trafiać do szerszego grona użytkowników, np. z terenu całego województwa czy z kilku pobliskich miejscowości, najlepszym rozwiązaniem będzie stworzenie osobnych podstron dla każdego regionu. Osobne słowa kluczowe oraz frazy z długiego ogona, a także linkowanie zewnętrzne dadzą najlepszy efekt i pozwolą zdobyć klientów w wielu miejscach jednocześnie.

Pozycjonowanie stron Przemyśl

Pamiętaj, że pozycjonowanie Przemyśl nie dotyczy wszystkich działalności. Jeśli posiadasz własny sklep internetowy i sprzedajesz w nim koszulki z różnymi nadrukami, a dostawa obejmuje całą Polskę czy nawet zagranicę, pozycjonowanie lokalne będzie dla Ciebie bezużyteczne. Dlatego na samym początku powinieneś dokładnie określić swoją grupę docelową oraz region, na którym chcesz lub możesz sprzedawać swoje produkty czy świadczyć usługi. Zamiast pozycjonowania lokalnego przyda się wtedy pozycjonowanie krajowe, które będzie trudniejsze, ale przyniesie bardziej satysfakcjonujące rezultaty.

Niezależnie od branży Twoje przedsiębiorstwa pamiętaj, że pozycjonowanie stron Przemyśl czy pozycjonowanie ogólnopolskie to długotrwały proces. Potrzeba wielu godzin i nieustannej analizy, by znaleźć się wysoko w rankingu wyszukiwarek. Nawet w sytuacji, gdy pozycja TOP 3 zostanie osiągnięta, nie należy ustępować. Za naszymi plecami czyha bowiem konkurencja, która również chce zdobywać potencjalne rynki.