Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie stron Racibórz

Pozycjonowanie w sieci jest obecnie istotnym aspektem. Każda firma lub przedsiębiorstwo, które jest w Google, musi zadbać o pozycjonowanie Racibórz. Posiadanie dobrze pozycjonowanej strony internetowej w Google sprawi, że będzie ona miała większy ruch w sieci, dzięki czemu będzie bardziej widoczna. SEO koncentruje się na poprawie pozycji stron.

Słowa kluczowe, optymalizacja kodu HTML, doświadczenia użytkownika i czas spędzony na stronie, czas ładowania strony, jakość tekstów itp. to elementy, które uwzględnia każde dobre pozycjonowanie Racibórz. Z drugiej strony, skupia się ono na czynnikach zewnętrznych, które są związane z naszą stroną. Do najważniejszych czynników należą: liczba linków zewnętrznych wskazujących na naszą stronę, obecność w serwisach społecznościowych (oraz ilość udostępnionych treści na stronie) oraz posiadanie dobrego współczynnika CTR (stosunek liczby wyświetleń do liczby kliknięć). Według kilku badań użytkownicy przeglądają tylko wyniki, które pojawiają się na pierwszej stronie Google. Co więcej, 63% wszystkich kliknięć jest podejmowanych przez strony, które znajdują się pomiędzy pierwszą a trzecią pozycją. Można powiedzieć, że jest to główny powód, dla którego firma musi uwzględniać pozycjonowanie stron Racibórz, w przeciwnym razie strona pojawi się na niższych pozycjach i w ten sposób dotrze do mniejszej liczby użytkowników. Dzięki pozycjonowaniu SEO strona (i firma) może zyskać dużą widoczność i dotrzeć do swoich potencjalnych klientów. Kiedy użytkownik szuka czegoś związanego z naszymi słowami kluczowymi lub naszą stroną internetową, Google najpierw wyświetli najistotniejsze wyniki.

Pozycjonowanie Racibórz

Dzięki większej widoczności i pojawieniu się na czołowych pozycjach w Google, strona będzie miała również więcej odwiedzin. Ważne jest, aby strona była atrakcyjna dla użytkowników. Oczywiście, musi to także uwzględniać pozycjonowanie stron Racibórz. Krótko mówiąc, dzięki dobremu pozycjonowaniu w sieci nasza strona może mieć większą widoczność w Google. Znajomość użytkowników danej strony internetowej może znacznie poprawić pozycjonowanie Racibórz. To musi być jeden z pierwszych i najważniejszych kroków. Należy wiedzieć, kim są użytkownicy naszej strony internetowej, wiedzieć, jak szukają i jakich terminów używają. Treść jest podstawowym punktem w pozycjonowaniu strony internetowej SEO. Przed przystąpieniem do realizacji strategii treściowej musimy mieć jasność co do naszego celu. Tylko wtedy pozycjonowanie stron Racibórz przyniesie najlepsze rezultaty. Wskazane jest stworzenie kalendarza, w którym zaplanujemy treści, które zamierzamy stworzyć dla sieci i dla bloga. Prowadzenie bloga jest korzystne, ponieważ nowe treści tworzone są co kilka miesięcy i dzięki temu strona jest aktualna. Inne korzyści z posiadania bloga to generowanie linków wewnętrznych i zewnętrznych. Wzmacnia on również wizerunek marki firmy i generuje ruch na naszej stronie internetowej. Google lubi aktualizować niektóre posty z czasem i pozycjonuje je lepiej niż nowsze strony.