Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie stron Rumia

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś(aś) z usług SEO to na pewno wiesz, że jest to zajęcie pochłaniające mnóstwo czasu. Uzyskanie zadowalającej pozycji i wyróżnienie się spośród konkurencji wymaga pewnego rodzaju ducha walki. Trzeba mieć na uwadze, że nie każdy typ marketingu w wyszukiwarkach jest taki sam. Pozycjonowanie lokalne wykorzystuje słowa kluczowe o mniejszym nasyceniu, co oznacza mniejszą trudność odnalezienia klientów.

Otwierasz lokalny biznes w Rumii i chcesz, aby klienci jak najszybciej dowiedzieli się o jego istnieniu? W strategicznym pakiecie usług, z których będziesz korzystać nie może zabraknąć najważniejszej taktyki promocyjnej jaką jest pozycjonowanie Rumia. Dzięki lokalnemu SEO dotarcie do użytkowników poszukujących małego sklepu odzieżowego, butiku czy lokalu gastronomicznego z użyciem wyszukiwarki Google staje się znacznie prostsze, umożliwiając trwałe generowanie zysków poprzez odnalezienie nowych klientów.

Dlaczego warto powierzyć pozycjonowanie Rumia specjaliście? Czy nie lepiej zrobić to samemu? Jeśli zdecydujemy się zrobić to samodzielnie możemy spotkać się z pewnymi przeciwnościami i potrzebą samodzielnego edukowania się (szkolenia wielokrotnie przekraczają koszty wykonania). Specjalista SEO ma już wypracowane procesy, dzięki którym całość przebiegnie znacznie sprawniej, pozwalając uniknąć typowych dla amatorów błędów.

Dodanie witryny do wizytówek, a także późniejsza promocja na portalach ogłoszeniowych będzie kosztować nas czas. Pozycjonowanie Rumia powierzone ekspertom daje nam pewność, że nie pominiemy żadnego szczegółu ani formy marketingu istotnej w kontekście lokalnej prezentacji marki.

Pozycjonowanie Rumia

Kiedy widoczne są pierwsze rezultaty w związku z rozpoczęciem usługi jaką jest pozycjonowanie stron Rumia? Zależy to od rodzaju branży, zapotrzebowania na daną usługę oraz konkurencji obecnej w wyszukiwarce internetowej. Można jednak mówić, że pozyskanie klientów w ten sposób jest skuteczne zawsze, dlatego nie musimy martwić się o pieniądze zmarnowane na reklamę. Odwiedzający prędzej czy później będą poszukiwali określonego rodzaju placówki i w końcu zdecydują się skorzystać z naszej usługi - wystarczy dać znać o swoim istnieniu.

Pozycjonowanie stron Rumia lokalny biznes promuje na kilka sposobów. Po pierwsze zwiększa widoczność w wyszukiwarce zarówno pod ogólnymi frazami, jak i tymi z dopisaną nazwą miasta. Współczesna wyszukiwarka Google jest zaprojektowana w taki sposób, aby sprawdzać lokalizację użytkownika i na jej podstawie dostosowywać wyświetlane wyniki. Kolejnym ważnym aspektem jest upowszechnienie się informacji o prowadzonym biznesie na forach, w komentarzach i na blogach. Ludzie zaczynają odwiedzać lokal, a następnie pisać swoje opinie za pomocą różnych mediów.

Pozycjonowanie stron Rumia może być zalążkiem czegoś większego. Wypromowanie usługi czy produktu na terenie Rumii przyczyni się do zwiększenia naszych zysków. W typowym scenariuszu możliwe będzie rozszerzenie działalności na kolejne miasta powiatowe, wynajęcie kolejnych specjalistów, a w przyszłości promocja w innych rejonach kraju.