Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie stron Skierniewice

Firma niezależnie od tego czy jest mała czy duża to potrzebuje odpowiednich działań promocyjnych. Pokładanie nadziei w tym, że użytkownicy na stronie internetowej pojawią się sami, a dobry produkt sprzeda sam siebie w dzisiejszym świecie mija się z obrazem rzeczywistości. Chcąc przyciągnąć lojalnych do siebie klientów przez medium jakim jest internet powinniśmy wykorzystać pozycjonowanie lokalne stron.

Pozycjonowanie Skierniewice

Każda firma, która chce pozyskać lojalnych i zadowolonych klientów powinna pamiętać o działaniach w wyszukiwarce internetowej. Mniejsze firmy ze Skierniewic mogą skorzystać z usługi jaką jest pozycjonowanie Skierniewice. Wyszukiwarka Google posiada algorytm, który rozpoznaje to jakiego rodzaju słowo kluczowe zostało wyszukane przez użytkownika. Taka klasyfikacja pozwala trafniej dostosować wyświetlone wyniki do intencji.

Pozycjonowanie Skierniewice skupia się wokół słów kluczowych o intencji zakupowej. Innymi słowy osoba na terenie Skierniewic (lub w okolicach) po wyszukaniu frazy "mechanik samochodowy" zobaczy najbliższe zakłady, w których będzie mogła naprawić swój samochód. Tak samo sytuacja wygląda w przypadku pizzeri, salonu fryzur czy przydrożnego hotelu.

Pozycjonowanie Skierniewice już od dłuższego czasu nie wymaga tworzenia strategii wokół samych słów kluczowych. Bardziej istotne jest zadbanie o trafność informacji podanych na stronie, dobre oceny w wizytówce Moja Firma i w komentarzach np. na facebooku. Niemniej jednak przy większej konkurencji warto zadbać o działania z zakresu budowania linków, publikacji artykułów na portalach regionalnych czy we współpracy z mikroinfluencerami. Przy mniejszej skali należy dbać przede wszystkim o obsługę klienta i własną opinię.

Pozycjonowanie stron Skierniewice

Obecność pod lokalnymi frazami, którą umożliwia pozycjonowanie stron Skierniewice daje możliwość poznania blisko 78% osób zainteresowanych ofertą. Mając na uwadze, że blisko 88% z nas korzysta z urządzeń mobilnych przed zdecydowaniem się na skorzystanie z serwisu lub usługi to możemy śmiało mówić, że SEO jest najlepszym sposobem marketingu usług regionalnych.

Pozycjonowanie stron Skierniewice wymaga troski o własną opinię. Sama weryfikacja i pojawienie się w mapach Google'a jeszcze nie tworzy naszego wizerunku. Jeśli konkurujemy z biznesami rozwiniętymi na małą skalę to o dobre słowo możemy poprosić znajomego. Jeszcze lepszym pomysłem jest wymiana opinii za prezent. Odwiedzający nasz warsztat, placówkę czy salon mogą otrzymywać kody za wystawienie oceny po skorzystaniu z usługi. To samo tyczy się wizytówek NAP w bazach firm.

Dobrze przeprowadzone pozycjonowanie stron Skierniewice to zgodność ze standardami i normami promowanymi przez twórców wyszukiwarki Google. Decydując się na taką metodę promocji należy pamiętać o optymalizacji on-site. Głównie mowa jest o poprawie treści nagłówków, prędkości wczytywania się strony, aktualizacji znaczników schema, linkowaniu pomiędzy poszczególnymi podstronami i responsywności na urządzeniach mobilnych oraz o większym ekranie.