Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie Słupsk

Nie od dziś wiadomo, że najwięcej klientów znaleźć można w sieci. Czasy gazet i ogłoszeń lokalnych w supermarketach minęły, pora więc szukać efektywniejszych rozwiązań. Jednym z nich, w zakresie zwiększenia popularności, jest posiadanie strony internetowej. Jednak, by witryna została zauważona konieczne jest pozycjonowanie Słupsk. Dzięki kompleksowej obsłudze i dopasowaniu do potrzeb potencjalnych klientów na wyciągnięcie ręki staje się pomnożenie zysków i popularności. A o to przecież chodzi w prowadzeniu biznesu. Sprawdź, na czym polega pozycjonowanie stron Słupsk i już dziś zacznij wyróżniać się spośród konkurencji w sieci.

Najpierw wyjaśnimy Ci, czym jest pozycjonowanie. To skomplikowany i wieloetapowy proces, który polega na takim dopasowaniu Twojej witryny internetowej do robotów wyszukiwarek, aby była ona uznana za atrakcyjną pod względem merytorycznym i jakościowym. Z sieci korzystamy praktycznie codziennie, szukamy tam interesujących nas informacji na temat lokalnych firm, robimy zakupy czy korzystamy z przepisów. Wpisując określone frazy oczekujemy, że wyświetlą nam się strony pomagające nam rozwiązać dany problem. I tu właśnie pojawia się pozycjonowanie Słupsk. Odpowiednie dopasowanie słów kluczowych, czyli tych wpisywanych przez użytkowników, pozwala potencjalnym klientom rozwiązać problem i zwiększa ruch w obrębie witryny. Osoby zainteresowane wchodzą na poszczególne podstrony i istnieje realna szansa, że skorzystają z produktów lub usług, które są na niej oferowane.

Jeszcze lepiej sytuacja ma się w przypadku, gdy w grę wchodzi pozycjonowanie stron Słupsk jedynie w obrębie lokalnym. Praktyki pokazują, że osoby szukające regionalnych przedsiębiorstw, jak np. restauracje czy warsztaty samochodowe, częściej korzystają z takich usług. Są już bowiem zdecydowane, ale nie wiedzą dokładnie, gdzie mogą taki sklep czy ofertę znaleźć. Wyświetlenie się więc na szczycie list wyszukiwania jest jedynym sposobem, by pokazać swoje istnienie i zachęcić potencjalnych klientów do kontaktu.

Pozycjonowanie stron Słupsk

Pozycjonowanie stron Słupsk warto rozpocząć od przeanalizowania obszaru, na którym chcemy świadczyć nasze usługi. Pozwoli to perfekcyjnie dopasować kampanię marketingową, która w głównej mierze opiera się na prawidłowym doborze słów kluczowych w oparciu o lokalizację oraz frazy z długiego ogona. W przypadku lokalnych przedsiębiorstw istotne stanie się także uwzględnienie nieco innego sposobu wyszukiwań. Dużo lepszy efekt może dać użycie frazy "naprawa klocków hamulcowych Słupsk" niż "mechanik Słupsk". Potencjalni klienci wyszukują bowiem usługi, których potrzebują, a nie ogólną nazwę zakładu.

Oprócz doboru fraz pasujących do potrzeb użytkowników, pozycjonowanie Słupsk opiera się także na optymalizacji witryny. W skrócie chodzi o to, by strona była przyjazna dla odwiedzających oraz robotów wyszukiwarek. Powinna być responsywna, zbudowana z prostego kodu i zawierać czytelne linki. Wszystko to plus szybkość ładowania podniesie pozycję w wynikach google Twojej strony internetowej.