Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Czy wiesz, jak wielki wpływ na Twoją sprzedaż i zyski ma pozycjonowanie lokalne? Znalezienie się na górze wyników wyszukiwania, zwłaszcza tych organicznych to pierwszy internetowy krok, o którym powinieneś pomyśleć prowadząc swój biznes w internecie. Dlatego pozycjonowanie stron Stargard jest właśnie dla Ciebie. Pomożemy Ci wybrać odpowiednią strategię, zbadamy Twoje mocne i słabe strony, przeanalizujemy konkurencję i przeprowadzając kampanię sprawimy, że znajdziesz się w top 10, a nawet w top 3 wyników wyszukiwania. Przeczytaj, a dowiesz się jak pozycjonowanie Stargard działa w praktyce.

Pozycjonowanie Stargard

Choć możliwości prowadzenia własnej firmy są ogromne to uwagę cały czas przykuwają lokalne biznesy. Są one najbardziej poszukiwane przez turystów oraz mieszkańców danego miasta, którzy cenią sobie szybkość wykonania danej usługi czy kupna produktu. W takich przypadkach często zdarza się, że nawet cena nie gra roli, bo wyszukując rozwiązania jesteśmy w potrzebie, np. zepsuł nam się rower. Jest to więc idealny moment, by pozycjonowanie stron Stargard rozpoczęło swoją pracę i pomogło Ci dotrzeć do lokalnych, potencjalnych klientów. Warto wspomnieć, że w przypadku wyszukiwania lokalnego mamy do czynienia z dwoma mechanizmami. Pierwszy z nich to wpisywanie słów kluczowych zawierających nazwę miasta, drugie to automatycznie dopasowanie sklepów czy usług do lokalizacji podanej w urządzeniu.

Przeprowadzamy kampanie płatne oraz te związane z organicznymi wynikami wyszukiwania. Dopasujemy słowa kluczowe zarówno do użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych jak i komputerów stacjonarnych czy laptopów. Usługi pozycjonowanie Stargard dokładnie analizują wpisywane frazy, które znacznie różnić się mogą w zależności od wieku, płci czy konkretnego zainteresowania przed klienta. Korzystamy z profesjonalnych narzędzi, badamy również Twoją konkurencję, dzięki czemu możemy skupić się na Twoich mocnych stronach, by z nią wygrać.

Pozycjonowanie stron Stargard

Dokładnie sprawdzimy, jak Twoja strona wyświetla się na smartfonach i tabletach. To właśnie z nich najczęściej bowiem korzystają użytkownicy szukający lokalnych usług czy produktów. Będąc na spacerze i poszukując smacznej chińskiej restauracji skorzystamy z telefonu, gdzie dodatkowo znajdziemy opinie, mapę dojazdu czy telefon kontaktowy. Pozycjonowanie stron Stargard udzieli Ci wskazówek dotyczących prowadzenia treści na stronie. Optymalnie rozmieścimy w nich słowa kluczowe, sprawimy, by były one widocznie zarówno w tekście jak i nagłówkach. Nie zapominamy również o opisie meta description, który często jest pomijany, a stanowi jeden z ważniejszych elementów internetowej kampanii marketingowej.

Pozycjonowanie Stargard to usługa, na której się nie zawiedziesz. Zadbamy o teksty, zoptymalizujemy Twoją witrynę, by była przyjazna dla użytkownika. Usuniemy zbędne, nieczytelne linki i stworzymy zaplecze, z którego kierować będziemy linki do Twoich podstron. Sprawimy również, by witryna szybciej się ładowała, co również podniesie jej popularność i widoczność w wyszukiwarce.