Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Jeśli jesteś właścicielem lokalnego biznesu i zastanawiasz się nad stworzeniem własnej strony internetowej albo chcesz podnieść zainteresowanie swoimi usługami i produktami to pozycjonowanie stron Świdnica jest właśnie dla Ciebie. Działamy na rynku jako profesjonaliści i nie ustępujemy dopóki nie osiągniemy zamierzonych i ustalonych przez Ciebie celów. Dzięki działaniom opartym o optymalizację witryny oraz dobór odpowiednich słów kluczowych, stworzymy dla Ciebie kampanię, która sprawi, że Twoja strona znajdzie się w top 10 wyników wyszukiwania. Sprawdź pozycjonowanie Świdnica i zobacz, co jeszcze możemy Ci zaoferować.

Pozycjonowanie Świdnica

Codziennie miliony użytkowników korzysta z internetu, wyszukując przydatne dla nich informacje. Wielu z nich szuka lokalnych produktów i usług, często korzystając z urządzeń mobilnych, gdy jest na spacerze, wycieczce czy w trakcie podróży służbowej. Niezależnie więc jaki rodzaj biznesu prowadzisz, pozycjonowanie stron Świdnica dopasuje swoje usługi w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby potencjalnych klientów. Przeanalizujemy dla Ciebie słowa kluczowe i użyjemy tych, które wyróżnią Cię na arenie miasta czy nawet kraju. W samym mieście mieszka prawie 60 tysięcy mieszkańców, a my pomożemy dotrzeć Ci nie tylko do nich, ale również do mieszkańców jego okolic. Pozycjonowanie Świdnica sprawi, że zwiększysz konwersje, staniesz się bardziej dopasowany do potrzeb użytkowników, co przełoży się w dłuższym okresie na wzrost zysków i większą popularność Twojej firmy.

Korzystamy z wielu przydatnych i profesjonalnych narzędzi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak by jak najlepiej dopasować działania do Twoich oczekiwań. O kosztach dowiesz się przed rozpoczęciem kampanii, nie będziesz więc musiał się niczego obawiać. Pamiętaj jednak, że pozycjonowanie to długotrwały proces, a efekty zależą nie tylko od specyfiki branży czy historii Twojej firmy, ale także od konkurencji i zmieniających się na rynku trendów.

Pozycjonowanie stron Świdnica

Oprócz dokładnego badania słów kluczowych dla Twojego lokalnego biznesu sprawdzamy również przejrzystość witryny. Pozycjonowanie stron Świdnica zajmuje się także skracaniem linków czy upraszczaniem kodu html, tak by był on prostszy do odczytania przez wyszukiwarki. Dzięki temu strona zostanie uznana za bardziej wartościową, a jej pozycja w rankingu wyszukiwania się podniesie. Badamy również treści zawarte na poszczególnych podstronach oraz sprawdzamy wielkość obrazków. Roboty wyszukiwarek mierzą bowiem czas oczekiwania użytkownika na załadowanie się witryny. Im jest on dłuższy tym gorzej. Dlatego optymalizujemy zawartość Twojej strony, tak by współczynnik odrzuceń był jak najmniejszy, zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i tabletach i smartfonach.

Pozycjonowanie Świdnica pomoże Ci określić, czy Twoja strona jest responsywna, a jeśli nie spełnia tego wymagania, pomożemy Ci to zmienić. Responsywność to nic innego jak prawidłowe wyświetlanie na urządzeniach mobilnych. A to właśnie z nich najczęściej korzystają użytkownicy szukający lokalnego biznesu.