Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie stron Toruń

Marketing internetowy jest wyjątkowo złożonym procesem, który, aby był skuteczny, musi składać się z co najmniej kilku różnych czynników. Niezależnie jednak od specyfiki obranej strategii marketingowej, naprawdę skuteczna reklama naszej strony w internecie zawsze musi zawierać w sobie profesjonalne pozycjonowanie stron.

Dlaczego jednak to właśnie takie rozwiązania, jak szeroko rozumiane pozycjonowanie Toruń są tak ważne i odgrywają kluczową rolę dla sukcesu finansowego naszej firmy? Przyjrzyjmy się tej kwestii nieco dokładniej i postarajmy się udzielić odpowiedzi na powyższe pytanie.

Pozycjonowanie stron Toruń - dlaczego jest tak ważne?

Jak doskonale marketing zawsze stanowi zbiór metod wdrażanych w celu szeroko pojętego budowania wizerunku marki. Należy jednak zdawać sobie sprawę z faktu, że nawet najlepiej wykreowany wizerunek na niewiele się przyda, jeżeli ogromna większość potencjalnych klientów zwyczajnie nie będzie w stanie dowiedzieć się o samym fakcie istnienia naszej firmy. To właśnie stanowi powód, dla którego pozycjonowanie stron Toruń posiada tak ogromną wagę a zarazem jest kluczowym oraz nieodłącznym elementem marketingu internetowego.

Co konkretnie daje nam skuteczne pozycjonowanie Toruń? Celem działań pozycjonerów jest poprawa pozycji strony naszego biznesu w wynikach wyszukiwania Google. Brzmi niepozornie, ale jest to rzecz o ogromnym wręcz znaczeniu. Należy bowiem zdawać sobie sprawę z faktu, w jaki sposób klienci najczęściej poszukują w internecie określonych usług lub też produktów. Jeżeli jesteśmy zainteresowani na przykład kursami językowymi w danym mieście, niemal zawsze po prostu wpisujemy w wyszukiwarce frazę pod tytułem np. kursy hiszpańskiego Toruń. Po wpisaniu danej frazy, Google prezentuje nam listę stron. Różne dane statystyczne dowodzą, że dla ogromnej większości klientów wyszukiwanie produktu lub usługi zaczyna się oraz kończy na przejrzeniu oferty pierwszych 10 stron wyświetlonych w wynikach wyszukiwania(TOP 10 Google).

To właśnie dlatego profesjonalne i efektywne pozycjonowanie stron Toruń jest tak istotne nie tylko dla samego procesu budowania rozpoznawalności naszej marki, ale także w zakresie wyników sprzedażowych. Ruch na naszej stronie to kluczowy warunek jeżeli chodzi o zdobycie klientów. Nawet jeśli nasza oferta będzie niezwykle atrakcyjna oraz przedstawiona w odpowiedni sposób, zbyt mały ruch na stronie niemal na pewno spowoduje, że osiągane przez nas wyniki finansowe będą znajdować się o wiele poniżej naszych poszukiwań.

Pozycjonowanie Toruń - czy jest drogie?

Początkujący przedsiębiorcy bardzo często starają się zaoszczędzić pieniądze np. rezygnując z takich rozwiązań, jak pozycjonowanie stron Toruń realizowane przez specjalistów. Należy jednak zdawać sobie sprawę z faktu, że w takiej sytuacji oszczędności są jedynie pozorne. To prawda, że możemy zredukować koszty związane z marketingiem, jednak będzie to oznaczało kiepską pozycję strony w wynikach wyszukiwania, a co za tym idzie znacząco mniejszą liczbę klientów, niż w przypadku firm, które inwestują w profesjonalne pozycjonowanie Toruń. W ten sposób widzimy, że tego rodzaju metoda "redukcji kosztów" tak naprawdę nie prowadzi do żadnych godnych polecenia rezultatów.