Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie stron Zielona Góra

Skuteczne pozycjonowanie witryny internetowej naszego biznesu w wynikach wyszukiwania Google to jeden z kluczowych warunków osiągnięcia sukcesu finansowego. Nie umniejszając znaczenia innych form marketingu internetowego, to jednak profesjonalne pozycjonowanie stron Zielona Góra stanowi czynnik o zdecydowanie największym znaczeniu. Bez dobrego pozycjonowania, będziemy mieli po prostu bardzo poważne problemy z tym, aby klienci szukający w internecie określonych usług lub produktów w ogóle dowiedzieli się o samym fakcie istnienia naszej oferty.

Jednocześnie jednak warto zaznaczyć, że pozycjonowanie stron Zielona Góra nadal stanowi tematykę, wokół której pokutuje wiele różnego rodzaju mitów, stereotypów a bardzo często wręcz zwyczajnych przekłamań. Oczywiście, ogromna większość spośród tych obiegowych przekonań ma niewiele wspólnego z rzeczywistym stanem rzeczy lub też jest po prostu zupełnie nieadekwatna w stosunku do rzeczywistości.

Przyjrzyjmy się tej kwestii nieco dokładniej i postarajmy się odpowiedzieć na pytanie pod tytułem: jakie są najczęściej spotykane mity związane z tematyką pozycjonowania stron internetowych.

Pozycjonowanie stron Zielona Góra - najczęściej spotykane mity

 1. Pozycjonowanie stron wiąże się z wysokimi kosztami
  W tym przypadku mamy do czynienia ze stereotypem o nieco bardziej skomplikowanej strukturze. Rzeczywiście, profesjonalne oraz efektywne pozycjonowanie Zielona Góra w wykonaniu specjalistów od SEO wiąże się z określonymi kosztami. Należy jednak pamiętać, że próby oszczędzania na pozycjonowaniu przeważnie prowadzą donikąd. Dlaczego? To właśnie od pozycji witryny internetowej naszego biznesu w wynikach wyszukiwania w Google będzie w ogromnej mierze zależeć rozpoznawalność marki wśród klientów, a to z kolei bezpośrednio przekłada się na wysokość osiąganych zysków. Widzimy więc, że ewentualne "oszczędności" jeżeli chodzi o pozycjonowanie Zielona Góra zawsze mają charakter pozorny.
 2. Pozycjonowanie można wykonywać we własnym zakresie
  To kolejny z mitów, który bazuje na niedostatecznie precyzyjnym ujęciu problemu. Czy takie działania, jak pozycjonowanie Zielona Góra mogą być realizowane samodzielnie przez osobę, która nie posiada specjalistycznej wiedzy na temat SEO? Odpowiedź brzmi: tak. Jednocześnie jednak należy zaznaczyć, że tego rodzaju działania raczej nie mają szansy przynieść odpowiednich rezultatów, czyli umieszczenie strony w TOP 10 wyszukiwań Google.
 3. Pozycjonowanie jest ważne tylko dla branży e-commerce
  Kolejny mit, tym razem już całkowicie nieprawdziwy. Praktyka pokazuje, że bardzo często nawet biznes, który w założeniu miał działać przede wszystkim w sposób stacjonarny, z czasem zaczyna osiągać ogromną część swoich dochodów poprzez działalność online. Oprócz tego, odpowiednia pozycja strony naszego biznesu w Google to także gwarancja, że będziemy mieli szanse pozyskać nowych klientów, którzy np. szukają danej usługi lub produktu online, pomimo że sama działalność danej firmy ma charakter przede wszystkim stacjonarny(np. w przypadku hoteli lub restauracji).

Pozycjonowanie Zielona Góra - podsumowanie

Jak widać na zamieszczonych powyżej przykładach, profesjonalne pozycjonowanie stron Zielona Góra to obecnie nie tyle jedna z opcji, ile po prostu konieczność. Zaniedbując kwestię dobrej pozycji naszej strony w wynikach Google już z miejsca ustawiamy się w znacznie gorszej sytuacji w porównaniu do naszej konkurencji.