Usługi dodatkowe

Świadczymy kompleksowe usługi reklamowe.

inneŚwiadczymy kompleksowe usługi reklamowe. Bez względu na to, czego potrzebujesz do promocji swojej firmy, masz pewność, że my wykonany to dobrze. Możemy zagwarantować Ci przede wszystkim nowatorskie podejście i oryginalność, która jest dzisiaj jednym z najlepszych sposobów na pozyskanie klientów.

W Scyla zajmujemy się tym, co może pozytywnie przysłużyć się Twojej stronie i firmie. Zbudujemy Twój wizerunek, poprowadzimy kampanie w Social Media, pomożemy stronie znaleźć się wyżej w Google. Słowem zadbamy o to, że Twoja praca w końcu zaczęła przynosić efekty. Dzięki dokładnie dobranym metodom i stałemu pomiarowi efektów możemy zagwarantować, że każde działanie będzie realizowane tak, żeby w efekcie przynieść Ci zyski.

Internet jest przesycony różnego rodzaju treściami. Jedne są lepsze, inne gorsze, tak samo, jak ulotki reklamowe czy projekty graficzne. Dzisiaj, żeby się wybić, potrzebujesz indywidualnego projektu, przemyślanego planu działania i koncentracji na różnych formach reklamy. Dlatego też oferujemy szeroki zakres usług, z których każdy klient może wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Nasze pozostałe usługi

01

Copywritng

W erze content marketingu liczą się tylko te serwisy, które posiadają wartościową, zoptymalizowaną pod kątem SEO i aktualną treść. Scyla stworzy dla Ciebie teksty, które pokochają zarówno użytkownicy, jak i wyszukiwarki.

02

Pakiety jednorazowe pozycjonowania

Jeżeli chcesz wypróbować jakość naszych usług tylko przez jakiś czas, zaoferujemy Ci jednorazowy pakiet pozycjonowania. Zapłacisz za nie tylko raz i nie będzie zobowiązywać Cię żadna umowa. Oferta jest dedykowana tylko dla wybranych branż.

03

Utworzenie bloga

Chcesz mieć bloga, ale nie masz czasu na jego stworzenie albo nie wiesz jak go skonfigurować? Zajmiemy się tym. Oferujemy profesjonalne tworzenie blogów, a także optymalizowanie ich pod kątem wyszukiwarek i zapełnianie treścią.

04

Tworzenie stron internetowych

Zaprojektujemy i stworzymy dla Ciebie idealną stronę internetową. Zadbamy, żeby jej kod był czysty i zoptymalizowany, a szata graficzna przyciągająca wzrok i estetyczna. Tworzymy desponsywne serwisy, dzięki którym strony zyskują jeszcze wyższą pozycję w wyszukiwarkach i uznanie użytkowników.

05

Grafika

Przygotowujemy kreacje graficzne, logo, infografiki i inne materiały, które możesz wykorzystać w promocji Twojej firmy. Zatrudniamy profesjonalnych grafików, którzy wiedzą, że obraz wart jest więcej niż tysiąc słów i potrafią zachwycić swoimi realizacjami.

06

Sklepy internetowe

Tworzymy skuteczne sklepy internetowe. Wiemy, jak konstruować produkty webowe, które spotkają się z przychylnością użytkowników i będą skuteczne. Stworzony przez z nas sklep wyposażony jest we wszystkie, niezbędne moduły, a zakupy w nim to prawdziwa przyjemność.

07

Kampanie Social Media

Dotrzemy dla Ciebie do użytkowników portali społecznościowych. To nieprzebrane źródło potencjalnych klientów, którzy tylko czekają, żeby usłyszeć o Twojej firmie. Tworzone przez nas kampanie nastawione są na wirusowe treści, które rozprzestrzeniają się po sieci w błyskawicznym tempie.

08

Audyt Strony

Wykonamy profesjonalny audyt Twojej strony. Odkryjemy jej mocne i słabe strony, przeanalizujemy konkurencje oraz możliwości serwisu. Kompleksowy audyt pozwoli Ci zrozumieć aktualną pozycją w wyszukiwarce i poczynić kroki w celu optymalizacji strony oraz budowania jego potęgi.

09

Optymalizacja strony

Zoptymalizujemy Twoją stronę według wytycznych Google dotyczących pozycjonowania stron internetowych. Dzięki tym zabiegom będzie ona lepiej oceniana przez wyszukiwarki, a jej pozycjonowanie będzie łatwiejsze i skuteczniejsze.

10

Wyciąganie z filtra od google

Wybawimy Twoją stronę z rąk filtra Google. Usuniemy problemy, które spowodowały filtr, a także przekażemy prośbę o ponowne jej zindeksowanie i odfiltrowanie. Dzięki temu przestaniesz tracić pieniądze i swoją pozycję. Pokażemy Ci też jak uchronić się przed filtrem na przyszłość.