1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

W momencie, kiedy ruch na Twojej stronie zmalał lub zauważyłeś widoczny spadek pozycji witryny w wyszukiwarce, niemal na pewno masz do czynienia z filtrem lub banem Google. Jeżeli chcesz, aby wszystko wróciło do pierwotnej normy – skontaktuj się z nami, a podejmiemy wszelkie kroki, aby Twoja witryna znów dobrze funkcjonowała.

Niestety, ale nie jesteśmy w stanie wymazać historii, aby informacje o nałożonych karach nie były widoczne. Mimo wszystko możemy zrobić wszystko, aby wyeliminować wszystkie czynniki, ze względu na które nałożono filtr. W ramach naszych usług znajdują się profesjonalne konsultacje bezpośrednio związane z nałożonymi karami. Dzięki nim w krótkim czasie dowiesz się, co było przyczyną ukarania, a także, jak poradzić sobie z danym problemem.

Ponadto jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania związane z nakładaniem i zdejmowaniem filtra lub bana Google, dlatego nie wahaj się pytać o wszystko!

Google jako administrator obecnie najpopularniejszej wyszukiwarki opracowało szereg wytycznych, których zadaniem jest wyeliminowanie z indeksu stron spamowych lub takich, które nie spełniają wszelkich norm jakościowych. Głównym celem wprowadzenia w życie owych algorytmów jest stworzenie rankingu wysokiej jakości stron dostarczających wyłącznie rzetelnych informacji. Warto przy tym pamiętać, że wszelkie odchylenia od normy mogą skutkować właśnie nałożeniem filtra lub nawet zbanowaniem.

Najczęściej filtr lub ban nakładany jest z powodu nieprawidłowego linkowania, ukrywania tekstu, lub przesycenia słowami kluczowymi.

W ramach usługi:

  • Analizujemy linki przychodzące.
  • Identyfikujemy wszystkie błędy i naruszenia, które spowodowały nałożenie filtra.
  • Usuwamy linki, które spowodowały problemy.
  • Monitorujemy wdrażanie zaleceń i dalsze funkcjonowanie witryny.
  • Redagujemy wniosek do Google o ponowne rozpatrzenie indeksacji.
  • Wykonujemy raport z wykonanych działań.

Błyskawiczne usunięcie filtra lub bana Google jest bardzo ważne i należy wykonać tę czynność możliwie szybko, ponieważ niefunkcjonująca strona nie zarabia. Jest nisko lub nie jest wcale widoczna w rankingu Google, dlatego dociera na nią zdecydowanie mniej użytkowników i potencjalnych klientów. W związku z tym usunięcie bana lub filtra należy wykonać szybko, a wszystko wróci do stanu poprzedniego.

Co jest niezbędne do realizacji usługi?
  • Raporty z pozycjonowania danej strony internetowej.
  • Informacje na temat procesu pozycjonowania.
  • Dostęp do Google Webmaster Tools.
  • Weryfikacja ukaranej strony w Narzędziach Google.

Google nałożyło na Twoją stronę filtr lub ban? Skontaktuj się z nami, a podejmiemy wszelkie, niezbędne kroki, aby przywrócić witrynę do rankingu!