O nas

infoScyla – pracujemy dla Twojego zadowolenia.

W Agencja reklamowej Scyla zajmujemy się pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych, audytowaniem i tworzeniem stron , a także tworzeniem kampanii reklamowych. Naszej firmie przyświeca jasna idea, chcemy, żeby każdy klient wyszedł od nas zadowolony.

Nasza działalność opiera się w głównej mierze na działaniach internetowych. Wiemy, że Internet jest w dzisiejszym świecie potężnym medium, a jego wykorzystanie może dać sukces każdej firmie. Dlatego też do każdej realizacji przystępujemy z wielkim zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Priorytetem jest u nas stały kontakt z klientem, poznanie jego potrzeb i stworzenie takiej strategii, która uczyni jego stronę popularną i generującą zyski.

W tworzeniu i pozycjonowaniu stron kierujemy się przede wszystkim innowacyjnością. Każda realizacja jest przez nas indywidualnie oceniana, co pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów. Lata doświadczenia pozwoliły nam na wystosowanie skutecznych metod, dzięki którym każda strona jest w stanie piąć się w górę. Współpracując z nami, masz pewność miłej i profesjonalnej obsługi, a także oczekiwanego efektu.

Nasza oferta

01

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie Twojej strony odbywa się na zasadach 12 miesięcznej umowy, podczas której pierwsze efekty zobaczysz nawet wcześniej, niż w ciągu 2-3 miesięcy. Pozycjonujemy w wyszukiwarce Google zarówno bardzo trudne, jak i proste frazy. Bez względu na to, czego dotyczy Twoja strona, wiesz, że otrzymasz od nas indywidualną ofertę i możesz na bieżąco monitorować wyniki naszej pracy.

02

Marketing internetowy

Jako uzupełnienie pozycjonowania możesz zamówić u nas kampanię reklamową, która dodatkowo wzmocni działania promocyjne. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda branża jest inna, dlatego przygotowujemy dla Ciebie indywidualną strategię. Nasze kreacje reklamowe są przyciągające, sugestywne i po prostu skuteczne. To natomiast wzmacnia pozycję Twojej firmy i buduje jej brand.

Opinie klientów