Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Jeśli zastanawiasz się nad przeniesieniem swojego biznesu do internetu albo poszerzeniem działalności o klientów w sieci to dobrze trafiłeś. Pozycjonowanie Jelenia Góra to pakiet usług, które profesjonalnie zajmują się podniesieniem pozycji Twojej witryny w wyszukiwarce. Dzięki nam zyskasz czas i pieniądze związane z kampanią marketingową. A to doprowadzi to zwiększenia współczynnika konwersji, poszerzenia ilości czytelników na Twoim blogu czy nawet uzyskania większych wyników ze sprzedaży. Sprawdź czym zajmuje się pozycjonowanie stron Jelenia Góra.

Pozycjonowanie Jelenia Góra

Kompleksowe podejście i wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu sprawiają, że każde zlecenie kończy się sukcesem. Czasem trzeba tylko na nie odpowiednio długo poczekać, pozycja witryny w wyszukiwarce zależy bowiem nie tylko od działań wewnętrznych, ale także konkurencji, preferencji i zmieniających się zachowań użytkowników. Pozycjonowanie Jelenia Góra sprawi, że nie będziesz musiał martwić się o swoją strategię marketingową, dzięki czemu całkowicie skupisz się na zwiększaniu jakości swoich usług i wizerunku Twojej firmy w sieci i poza nią.

Na początek przeprowadzamy dokładną analizę Twojej strony internetowej. Ważne jest, by była ona prosta w odbiorze, szybko się ładowała i zawierała atrakcyjne dla potencjalnego czytelnika treści. Działania, które podejmujemy jako pozycjonowanie stron Jelenia Góra to między innymi uproszczenie linków, ograniczenie treści do tych najistotniejszych czy zmniejszenie rozmiaru umieszczonych na witrynie obrazków i zdjęć. Zbadamy również jak wygląda Twój kod html i uporządkujemy go. A co najważniejsze w pozycji witryny w wyszukiwarce, popracujemy nad responsywnością. Jest to cecha, która sprawia, że witryna wyświetla się dobrze na każdym ekranie, niezależnie od jego wielkości. Dzięki temu nie trzeba nic powiększać, a to przyczynia się do zmniejszenia współczynnika odrzuceń i lepszej pozycji w rankingu wyszukiwarki.

Pozycjonowanie stron Jelenia Góra

Ważnym krokiem w zwiększeniu rozpoznawalności witryny w sieci jest prawidłowe dobranie oraz rozmieszczenie słów kluczowych. Pozycjonowanie stron Jelenia Góra rozpoczynamy od dokładnej analizy fraz, łącznie z analizą słów wykorzystywanych u konkurencji. To pozwala nam na zidentyfikowanie Twoich słabych i mocnych stron. Bazując na Twojej przewadze stworzymy dla Ciebie spersonalizowaną kampanię marketingową, używając fraz najbardziej popularnych, fraz specyficznych dla Twojej działalności oraz fraz z długiego ogona. Zadbamy także o odpowiednie ich rozmieszczenie w tekście, tytułach i nagłówkach stron oraz w opisie meta description, który jest często pomijanym elementem pozycjonowania.

Oprócz organicznych wyników, związanych z frazami kluczowymi, wykorzystamy dla Ciebie kampanie płatne. Pozycjonowanie Jelenia Góra określi dla Ciebie te frazy, które pozwolą Ci jak najszybciej zdobyć dodatkowych, stałych klientów. Warto wspomnieć, że kampania płatna przydaje się nie tylko na początkowym etapie działalności, ale też świetnie uzupełnia działania związane z ruchem organicznym w późniejszych fazach.