Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Wiele firm na rynku oferuje klientom swoje usługi dotyczące pozycjonowania stron. Obiecują szybkie wyniki, miejsce w top 10 w rankingu wyszukiwania i brak miejsca na błędy. Jako dowód podają wiele lat doświadczenia w pracy. Jednak czy to właśnie o to chodzi? Niestety pozycjonowanie stron Kalisz to proces długotrwały, który wymaga nieustannej analizy procesów, słów kluczowych oraz konkurencji. Raz osiągnięta pozycja nie może zostać zaniedbana, gdyż za naszymi plecami czyha konkurencja, która również chce się przebić. Na czym więc polega pozycjonowanie Kalisz? Od czego zacząć i na co zwracać uwagę?

Pozycjonowanie Kalisz

Tak jak w przypadku sklepu stacjonarnego konieczny jest szyld reklamowy, tak w przypadku strony internetowej konieczne stanie się przeanalizowanie wszystkich odpowiednich słów kluczowych. Pozycjonowanie stron Kalisz to bowiem długotrwała strategia marketingowa, która dzieli się na strategie płatną i darmową. Płatna obejmuje reklamy google i sprawia, że witryna wyświetla się za określoną opłatą na górze wyników wyszukiwania, organiczna, czyli darmowa, wymaga od nas dużego nakładu pracy, by znaleźć się w pierwszej dziesiątce wyników w odpowiedzi na wybrane słowo kluczowe. Niezależnie od tego jaki biznes prowadzisz najbardziej skuteczne będzie skorzystanie z obu opcji jednocześnie, zwłaszcza na samym początku istnienia strony internetowej.

Słowa kluczowe lub inaczej frazy kluczowe to wyrazy lub całe wyrażenia, które wpisywane są w polu wyszukiwarki celem odnalezienia interesujących artykułów czy ofert. Dlatego pozycjonowanie Kalisz jest niezwykle ważne na etapie poszukiwania fraz przez narzędzia analityczne, badanie konkurencji czy wcielania się w emocje potencjalnego użytkownika. Warto stosować wyrażenia najbardziej popularne, o wiele bardziej skuteczne może stać się jednak korzystanie z wyrazów bardziej szczegółowych, tzw. fraz długiego ogona. Przyczynią się one do wyróżnienia witryny i sprawią, że będzie się ona wyświetlać użytkownikom faktycznie zainteresowanym naszymi usługami.

Pozycjonowanie stron Kalisz

Słowa kluczowe to nie jedyny aspekt optymalizacji witryny. Pozycjonowanie Kalisz to również analiza strony internetowej pod kątem przyjazności dla użytkownika. Ważne jest, by treści były interesujące i łatwe w przekazie. Można je pisać samemu lub skorzystać z oferty profesjonalnego copywritera, który dodatkowo zadba o aspekt SEO. Pamiętajmy, że zbyt duże nasycenie słów kluczowych może przyczynić się do obniżenia pozycji witryny w wyszukiwarce. Zadbajmy także o obecność w mediach społecznościowych, w youtube, na facebooku czy instagramie. To idealne miejsce, by pokazać ludzką twarz i spotkać się oko w oko z potencjalnymi klientami i pokazać im naszą ofertę.

Pozycjonowanie stron Kalisz to usługa, z której skorzystać może każdy. Dzięki załodze, która sprawiła, że wiele stron poprawiło swoje wyniki, również Twoja witryna zabłyśnie w wujku google i zwiększy konwersję. Nie obiecujemy natychmiastowych wyników, ale wkładamy serce w każde zlecenie. Dokładnie badamy rynek klientów i konkurencji. Dbamy o zaplecza stron i czynimy kod strony bardziej przejrzystym.