Pakiet MINI
od 390 zł
 • Do 5-6 podstawowych słów kluczowych
 • Optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Kompleksowe pozyskiwanie linków
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pakiet PREMIUM
od 1499 zł
 • Dowolna liczba podstawowych słów kluczowych
 • Systematyczna optymalizacja firmowej strony www
 • Copywriting
 • Linkbuilding
 • Promocja w mapach Google
 • Long Tail (nielimitowana ilość słów kluczowych)
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu na stronie
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Analiza konkurencji
 • Dodawanie opinii o firmie
ZAMÓW PAKIET

* Podana kwota odnosi się do ceny netto/miesiąc

Pozycjonowanie stron Wrocław

Jako Backlink24.pl wychodzimy naprzeciw wszystkim firmom z terenu Wrocławia i oferujemy usługę zaawansowanego pozycjonowania stron. W jej ramach zawiera się nie tylko samo pozycjonowanie posiadanej strony, ale również wnikliwy audyt, analiza potrzeb i wymagań klienta, czy przeprowadzenie analizy i wykonanie raportu z prac.

Możliwość oferowania usług o charakterze kompleksowym zawdzięczamy obszernemu doświadczeniu, które zbieramy od wielu lat działalności. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, dla których pozycjonowanie stron i wszystko, co z nim związane jest nie tylko pracą, ale również pasją. Dzięki temu masz pewność, że Twoim projektem zajmą się wykwalifikowane osoby, które będą w pełni zaangażowane, a nawet odpowiedzą na wszystkie postawione przez Ciebie pytania.

Pozycjonowanie stron Wrocław – koszty

Ostateczne koszty związane z pozycjonowaniem stron zależą od charakterystyki danego projektu. Bezpośredni wpływ ma złożoność projektu, ilość pracy do wykonania, czy wymagania stawiane przez klienta. W tym miejscu warto zaznaczyć, że ostateczny koszt zawsze podajemy już po pierwszej analizie projektu, dzięki czemu już na początku wiesz, ile będzie kosztować planowana realizacja.

Ponadto wraz z biegiem czasu następuje znaczący zwrot z inwestycji, dlatego koszty zwrócą się z nawiązką.

Pozycjonowanie Wrocław – korzyści na rynku lokalnym

Pozycjonowanie stron we Wrocławiu to usługa skierowana do przedsiębiorców lokalnych, którzy swój biznes prowadzą na terenie miasta Wrocławia. W swoich działaniach wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone techniki i narzędzia, które są gwarancją pełnego sukcesu. Z powodzeniem zoptymalizujemy posiadaną przez Ciebie witrynę, przygotujemy profil linków, czy nawet kampanię artykułów sponsorowanych. Ponadto wszystko wykonamy we wcześniej ustalonym terminie, dlatego nie musisz martwić się o opóźnienia w realizacji.

Co więcej, musisz mieć świadomość, że pozycjonowanie stron jest dziedziną słynącą z bardzo dobrego stosunku jakości do ceny. Już przy stosunkowo niewielkiej inwestycji pozycja Twojej witryny znacząco wzrośnie, a liczba użytkowników wyraźnie się zwiększy. Fakt ten doceniają przedsiębiorcy na całym świecie, co warto wziąć pod uwagę.

Pozycjonowanie stron Wrocław – wybór zleceniodawcy

W tym miejscu warto zaznaczyć, że zdecydowanie najważniejszy jest wybór zleceniodawcy. Od niego bowiem zależy to, jak będzie układała się współpraca i jakie cele zostaną osiągnięte. Ostateczną decyzję podejmij nie tylko na podstawie portfolio, czy referencji, ale również cennika. Każdy z tych elementów jest ważny, dlatego zwróć na nie szczególną uwagę.

Portfolio to zbiór dotychczas wykonanych projektów. Poza adresem lub zrzutem witryny powinno zawierać również krótką informację na temat charakterystyki danej realizacji. Na bazie tych informacji będziesz mógł wywnioskować, czy wybrana przez Ciebie firma będzie w stanie zająć się Twoją witryną.

Referencje natomiast to bezpośrednia opinia dotychczasowych kontrahentów. Przeczytaj wszystkie listy referencyjne, a nawet nie wahaj się skontaktować z wybranymi firmami. W ten sposób dowiesz się, jak przebiegała dana realizacja, a także co sądzą kontrahenci o wybranym przez Ciebie wykonawcy.

Pozycjonowanie stron internetowych Wrocław – czy warto?

W pozycjonowanie stron internetowych zdecydowanie warto zainwestować, ale należy pamiętać o kilku, istotnych aspektach, które opisaliśmy we wcześniejszych akapitach. Zdecydowanie najważniejszy jest wybór wykonawcy, jednak nie można również zapominać o korzyściach, czy kosztach. Pamiętaj, że od Twojej decyzji zależy to, jak będzie wyglądać realizacja zadania, dlatego podczas jej podejmowania skup się i przeanalizuj wszystkie możliwe aspekty.

Wszystkich zainteresowanych pozycjonowaniem stron we Wrocławiu zapraszamy do kontaktu z backlink24.pl. Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji projektu. Ponadto o wszystkich naszych działaniach informujemy przed ich rozpoczęciem, dlatego możesz mieć realny wpływ na przebieg prac.